BAÜN Güzel Sanatlar Fakültesinde mezuniyet coşkusu

BAÜN Güzel Sanatlar Fakültesi, 2023-2024 eğitim-öğretim yılı mezunlarını düzenlenen görkemli bir törenle uğurladı.

BAÜN Güzel Sanatlar Fakültesinde mezuniyet coşkusu
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) Güzel Sanatlar Fakültesi, 2023-2024 eğitim-öğretim yılı mezunlarını düzenlenen görkemli bir törenle uğurladı.

Şehit Eren Bülbül Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cevdet Avcıkurt ve Prof. Dr. Murat Doğdubay, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Selvihan Kılıç Ateş, senato üyeleri, akademik ve idari personel ile öğrenciler ve aileleri katıldı.

Tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Öğrenciler adına Binnur Uzan’ın yaptığı konuşmanın ardından, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Selvihan Kılıç Ateş, mezunları tebrik ederek başarı dileklerini iletti.

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu da törende bir konuşma yaparak mezunları başarılarından dolayı kutladı ve öğretim elemanları ile öğrenci velilerine emekleri için teşekkür etti.

Tören, dereceye giren öğrenciler ve tüm mezunlara belgelerinin takdim edilmesiyle devam etti ve keplerin havaya atılmasıyla sona erdi. Bu coşkulu an, öğrenci ve ailelerinin mutluluğuyla taçlandı.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
BAÜN Güzel Sanatlar Fakültesinde mezuniyet coşkusu
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!