BAŞKANDAN GENÇLERE BEDAVA İNTERNET

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bandırma Belediyesi üniversitelerin uzaktan eğitime geçmesi nedeniyle gençlere yönelik 10 GB’a kadar ücretsiz internet hizmeti vermeye başladı. Başvurular genclerburaya.bandirma.bel.tr web sitesinden yapılacak.

 

POLİTİKA / AYNUR ARICAN / Bandırma Belediyesi üniversitelerin uzaktan eğitime geçmesi nedeniyle gençlere yönelik 10 GB’a kadar ücretsiz internet hizmeti vermeye başladı. Konuyla ilgili bilgi veren Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, “Sevgili Genç Kardeşlerim; Üniversitelerde uzaktan eğitimin devam ettiği bu süreçte derslerinize bağlanabilmeniz için en temel ihtiyacın internet olduğunu biliyorum.  17-21 yaş arası tüm genç kardeşlerime 10 GB’a kadar internet bizden hediye… Pingsiz ve kesintisiz internet ile iletişimimiz hiç kopmasın. Sizleri çok seviyorum” dedi.

10 GB’a kadar ücretsiz İnternet kampanyası ile ilgili  Belediye Başkanı Tolga Tosun’un gençlere bizzat kendisini ziyaretlerinde internet kartlarını hediye ettiği belirtildi. Sistem güncellemesinin ardından online olarak belediyenin resmi internet sitesi üzerinden kodlar alınabilecek.Başvurular ise genclerburaya.bandirma.bel.tr web sitesinden yapılacak. Başkan Tosun, geçtiğimiz yıllarda Türkcell’le anlaşmalı olarak çocuklar için de bedava internet uygulamasını hayata geçirmişti.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
BAŞKANDAN GENÇLERE BEDAVA İNTERNET
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!