Başkan Atak; “Kaybedeni olmayan bu seçimin kazananı Partimizdir”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Örgütünün 38.Olağan Kongresinde büyük oy farkıyla seçilerek yeniden İlçe Başkanı olan Mehmet Atak bir basın açıklaması yaparak, “Bu seçimin kazananı gençlerdir, kadınlardır. Bu seçimin asıl zafer sahibi Bandırma İlçe Örgütümüzdür. Kaybedeni olmayan bu seçimin kazananı partimizdir.” dedi.  

 

POLİTİKA / AYNUR ARICAN / Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Örgütünün 38.Olağan Kongresinde büyük oy farkıyla seçilerek yeniden İlçe Başkanı olan Mehmet Atak bir basın açıklaması yaparak, “Bu seçimin kazananı gençlerdir, kadınlardır. Bu seçimin asıl zafer sahibi Bandırma İlçe Örgütümüzdür. Kaybedeni olmayan bu seçimin kazananı partimizdir.” dedi.

CHP Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Atak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Değerli partililerim, gönlü Cumhuriyet ışığı ile yanan Bandırma’lılar, İki adayın yarıştığı, mavi ve beyaz listeler ile başlayan yarış; 3081 üyemizin katılımı ile delege seçimleri yapılmış, doğal delegeler dahil 416 sayısına ulaşılarak ilk süreç tamamlanmıştır Delegelerin katılımı ile 23 Ağustos 2023 Çarşamba günü saat 12:00’de kongre tarihi belirlenerek, 38. Olağan Bandırma İlçe Kongresi yapılmış, 215 delegenin oyunu alarak partimizin 100. yılında İlçe Başkanlığı görevi bana ve yönetim kurulumuza verilmiştir. Artık, parti içi seçim süreci tamamlanmıştır. Önümüzde yerel seçimlerinde olduğu zorlu bir sürecinde farkındayız. Partimizin ve Cumhuriyetimizin 100. Yılını tamamlayıp, ikinci 100 yılından gün alacağımız günlerde, kenetlenerek, birlik ve beraberlik içerisinde bir bütün olma uğraşında olacağız. Tüm partililerimizle, parti içi seçim sonucu kırgınlıklarını kaldırarak, partimizi eviniz sayarak, bu büyük ailenin her ferdinin gönlüne gireceğiz.Bu seçimin kazananı gençlerdir, kadınlardır. Bu seçimin asıl galibi yeni yüzlerdir. Bu seçimin asıl zafer sahibi Bandırma İlçe Örgütümüzdür. Kaybedeni olmayan bu seçimin kazananı partimizdir. Demokratik bir yarış süresi içinde, mavi liste adayı Cemal Adıgüzel’e, mavi ve beyaz liste için uğraş veren tüm partililerimize, belediye başkanımıza, milletvekillerimize, önceki dönem ilçe başkanlarımız, belediye başkanlarımız, milletvekillerimize, oy kullanan tüm partililerimize, delegelerimize, kongremize katılan tüm misafirlerimize teşekkürü bir borç bilirim.

    Seçim sonuçları, Bandırma İlçe Örgütümüze ve Bandırma Cumhuriyet Sevdalılarına Hayırlı Olsun.”

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Başkan Atak; “Kaybedeni olmayan bu seçimin kazananı Partimizdir”
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!