Banü, kapılarını “Kampüs Turu”yla halka açıyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, kampüslerini ve üniversiteyi tanıtmak amacıyla “Kampüs Turu” başlattı. Kampüs Turu’na her yaştan vatandaşlar katılabilecek. Kampüs turunda Spor Vadisi, Öğrenci Yaşam Merkezi, Merkezi Derslikler ve Edincik Yerleşkesi tanıtılacak.

 

POLİTİKA / AYNUR ARICAN / Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, kampüslerini ve üniversiteyi tanıtmak amacıyla “Kampüs Turu” etkinliği başlattı. Bandırma ve bölge halkının, kamu-sivil-özel sektör kurum yönetici ve üyelerinin üniversiteyi yerinde ve yakından görmesi tanıması, gezmesi ve bilgi alması için düzenlenen etkinlik her hafta Perşembe günleri saat 14.00 ila 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Her yaştan vatandaşlar katılabilecekler. Kampüs turunda Spor Vadisi, Öğrenci Yaşam Merkezi, Merkezi Derslikler ve Edincik Yerleşkesi tanıtılacak.

Kampüs Turu’na katılmak isteyenlerin kurumsaliletisim@bandirma.edu.tr adresine e-posta göndererek randevu almaları gerekiyor. Kamu, özel ya da sivil toplum kuruluşlarının heyet olarak Onyedi Eylül Üniversitesi’ni ziyaret edecekleri zaman istedikleri saat ve tarihle ilgili önceden iletişime geçerek üniversite yönetiminin eşliğinde ziyaret edebilecekler.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Banü, kapılarını “Kampüs Turu”yla halka açıyor
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!