Bandırma-Erdek arası Toplu Taşıma’da Yaz saati uygulaması

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balıkesir Toplu Taşıma A.Ş.’ye bağlı olarak hizmet veren Bandırma- Erdek hattı toplu taşıma araçları yaz saati uygulamasına geçiyor. Bandırma-Erdek arası sefer saatlerinde değişikliğe gidilerek sefer saatleri uzatıldı. Yaz tarifesine iki aşamada geçilecek.

 

POLİTİKA / AYNUR ARICAN / Balıkesir Toplu Taşıma A.Ş.’ye bağlı olarak hizmet veren Bandırma- Erdek araçlarının sefer saatleri 16 Haziran’dan itibaren yaz saatlerine geçiyor. Yaz tarifesine iki aşamada geçileceği öğrenilirken, 2 Haziran’dan itibaren uygulanacak sefer saatlerinde; Bandırma’dan ilk otobüs 07.05’te ve son otobüs 00.00’da kalkacak. Erdek’ten Bandırma’ya hareket eden ilk araç sabah 06.30’da ve son araç da 23.00’da hareket edecek. 16 Haziran’dan itibaren uygulanacak son kalkış saatleri de esnetildi. Bandırma’dan Erdek’e hareket edecek son araç saat 00.40’ta kalkacak. Erdek’ten Bandırma’ya hizmet verecek son araç ise saat 00.00’da kalkacak. Bandırma-Erdek arası tarifelerde tam bilet 20 lira iken, öğrenci tarifesi ise 6 lira olarak kaydedildi. Bandırma- Gönen arası hizmet veren araçların sefer saatleri ise; sabah Bandırma’dan ilk araç saat 07.00’da ve akşam son araç 10.30’da. Gönen’den Bandırma’ya hareket eden ilk araç sabah 06.00’da ve son araç akşam 22.30’da hareket ediyor. Bu güzergâhların yanı sıra Erdek’ten Gönen’e direkt seyahat etmek isteyen vatandaşlar için günde 1 sefer olacak şekilde seferler bulunuyor. Erdek’ten Gönen’e giden araç saat 15.30’da kalkarken, Gönen’den Erdek’e giden araç saat sabah 09.30’da hareket ediyor. Yetkililerden alınan bilgiye göre feribot seferleri ve özel durumlarda gün içerisinde Gönen- Bandırma hattına sefer ekleniyor.

 

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Bandırma-Erdek arası Toplu Taşıma’da Yaz saati uygulaması
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!