Balıkesir’deki Vali Yardımcıları, Resmi Gazete’de yayınlanan kararla değişti!

Resmi Gazete'de yayımlanan kararnameye göre, Balıkesir'deki vali yardımcılığı görevlerinde önemli değişiklikler yapıldı.

Balıkesir'deki Vali Yardımcıları, Resmi Gazete'de yayınlanan kararla değişti!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Resmi Gazete’de yayımlanan kararnameye göre, Balıkesir’deki vali yardımcılığı görevlerinde önemli değişiklikler yapıldı.

Samsun, Çarşamba Kaymakamı Şükrü Yıldırım, Balıkesir’e Vali Yardımcısı olarak atandı. İzmir, Dikili Kaymakamı Ali Edip Budan ve İzmir Vali Yardımcısı Hulusi Doğan da Balıkesir’e Vali Yardımcısı olarak görevlendirildi.

Balıkesir’de görev değişiklikleri bununla sınırlı kalmadı. Mevcut Balıkesir Vali Yardımcısı İrfan Demiröz, Mersin’e Vali Yardımcısı olarak atanırken, Balıkesir Valiliği Hukuk Müşaviri Mustafa İlhan, Balıkesir Vali Yardımcısı olarak atandı. Balıkesir Vali Yardımcısı Mustafa Çek ise Tekirdağ’a Vali Yardımcısı olarak transfer edildi.

Bu atamalarla birlikte, Balıkesir’deki yönetim kadrosunda önemli yenilikler yapılarak, bölgenin yönetiminde yeni bir dönem başlatıldı.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Balıkesir’deki Vali Yardımcıları, Resmi Gazete’de yayınlanan kararla değişti!
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!