Balıkesir’de itfaiye ekiplerine “elektrikli araç yangınına müdahale eğitimi” verildi

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığınca, yangın söndürme görevlisi 40 personele elektrikli araç yangınlarına müdahale eğitimi verildi.

Balıkesir'de itfaiye ekiplerine
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığınca, yangın söndürme görevlisi 40 personele elektrikli araç yangınlarına müdahale eğitimi verildi. ( Balıkesir Büyükşehir Belediyesi - Anadolu Ajansı )
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Belediyeden yapılan açıklamada, İtfaiye Dairesi Başkanlığının, kalifiye personeline ara eğitimler düzenleyerek her daim daha profesyonel hizmet sunmaya çalıştığı bildirildi.

 Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Son olarak yangın söndürmekle görevli 40 personeline elektrikli araç yangınlarına müdahale eğitimi gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, her geçen gün kalitesini ve niteliğini artırıyor. Sayıları hızla artan elektrikli araçların, lityum iyon pillerinde meydana gelebilecek yangınlara müdahale teknikleri ile farklı söndürme maddelerine verdiği tepkilerin değerlendirmesini konu alan eğitimler, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Şehit İtfaiye Eri Kamil Çağlar Eğitim Merkezi’nde yapıldı.”

 
 
Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Balıkesir’de itfaiye ekiplerine “elektrikli araç yangınına müdahale eğitimi” verildi
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!