Balıkesir Üniversitesi’nden ADRA’FEST Konserlerine Davet

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balıkesir Üniversitesinin ortaklığında düzenlenecek ADRA’FEST Festival Akademi Konserleri Koordinatörü Necatibey Eğitim Fakültesi akademisyenlerinden Doç. Dr. H. Hakan Okay, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu’yu ziyaret etti.

Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cevdet Avcıkurt, Prof. Dr. Murat Doğdubay ve Prof. Dr. Fatih Satıl’ın da yer aldığı ziyarette; Festival Akademi Konserleri Koordinatörü Doç. Dr. H. Hakan Okay, 13-20 Ağustos 2023 tarihlerinde ilk kez yapılacak olan ve Türkiye ve uluslararası müzik dünyasının önemli sanatçıları ile genç müzisyenleri bir araya getiren klasik müzik konserleri hakkında bilgi vererek ilgileri dolayısıyla Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu’ya teşekkür etti. Rektör Oğurlu da başta Düzenleme Kurulu Başkanı Burhaniye Uygulamalı Bilimler Fakültesi akademisyenlerinden Doç. Dr. Sabriye Uğuz Çelik ve Koordinatör Necatibey Eğitim Fakültesi akademisyenlerinden Doç. Dr. H. Hakan Okay olmak üzere Balıkesir Üniversitesi ortaklığında düzenlenecek ADRA’FEST Festival Akademi Konserlerinde emeği geçenlere teşekkür etti.

????????????????????????????????????

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Balıkesir Üniversitesi’nden ADRA’FEST Konserlerine Davet
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!