BAÇEM’de kursa katıldı, kendi markasını kurdu!

Oyuncu Güzide Arslan, BAÇEM’de katıldığı Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği Kursu’nu tamamlamasının ardından kendi markasını kurdu.

BAÇEM'de kursa katıldı, kendi markasını kurdu!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Oyuncu Güzide Arslan, BAÇEM’de katıldığı Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği Kursu’nu tamamlamasının ardından kendi markasını kurdu.

Oyuncu Güzide Arslan, BAÇEM’de katıldığı Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği Kursu’nu tamamlamasının ardından kurduğu markasıyla 2 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak ilgilendiği mantar yetiştiriciliği hakkında Balıkesir 5. Aromaterapi Festivali kapsamında “Tıbbi Mantarlarla Tanışma ve Tadım Atölyesi” gerçekleştirdi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yer alan Balıkesir Çiftçi Eğitim Merkezi’nde (BAÇEM) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Kursu’na katıldıktan sonra bu sektörde kendi markasını oluşturan güzel oyuncu Güzide Arslan, Balıkesir 5. Aromaterapi Festivali kapsamında “Tıbbi Mantarlarla Tanışma ve Tadım Atölyesi” gerçekleştirdi. Kendisi gibi BAÇEM’in Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Kursu’na katılan oyuncu arkadaşı Ergül Miray Şahin’in de katıldığı atölyeye, vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.
“BAÇEM ÇOK GÜZEL BİR OLUŞUM”
Mantar yetiştiriciliği eğitimleri de aldığını ve martarlarla ilgili araştırmalar yaptığını belirten Güzide Arslan “Bütün eğitimlerle birlikte çevreminde tıbbi aromatik bitkicilerle dolu olması sonrası ve herkesin bana ‘hadi bu mantarlarla yaptığın o güzel karışımları, ekstratları bir işe dönüştür.’ demesi sonrası markamı oluşturdum. İkinci yılı olacak. Türkiye’de ilk defa birçok tıbbi mantarın içinde bulunduğu ekstratlar ve kapsüller yapıyoruz. BAÇEM çok güzel bir oluşum, çok seviyorum. Kursu burada aldıktan sonra ikinci katılışım Aromaterapi Festivali’ne. Gittikçe büyümesini görmek, çeşitlenmesini ve renklenmesini görmek çok güzel. Umarım, böyle devam eder ve böyle yüzüncü Aromaterapi Festivali’nde, saçları ağarmış bir insan olarak standımın başında dururum.” şeklinde konuştu.

 

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
BAÇEM’de kursa katıldı, kendi markasını kurdu!
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!