Arıcan: ”Rant için değil, halk için çalışacağız”

İYİ Parti'nin Altıeylül Belediye Başkan adayı Hakan Afşin Arıcan çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

İYİ Parti'nin Altıeylül Belediye Başkan adayı Hakan Afşin Arıcan çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti’nin Altıeylül Belediye Başkan adayı Hakan Afşin Arıcan çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Dün akşam Dinkçiler,Sütlüce,Yıldız ve Gaziosmanpaşa mahallelerinde vatandaşlarla buluşan Arıcan’a büyük ilgi gösterildi. Meşalelerle karşılanan Arıcan, vatandaşlarla yaptığı konuşmalarda kendisine gösterilen bu ilgi ve teveccühe teşekkür ederek, seçildikten sonra da hep buralarda, halkın içinde olacağını, karar mekanizmalarına mutlaka mahalle sakinlerini de katacağını, yapılacak bütün yatırımların “Rant İçin Değil, Halk İçin” olacağını söyledi.

Sütlüce mahallesinde bir vatandaşın seçildikten sonra mahallemiz içinde bulunan cezaevi için herhangi bir tasarrufunun olup olmayacağını sorması üzerine Arıcan ;

“Biz öncelikle tüm mahallelerimize eşit ve adaletli davranacağız. Rantın çok olduğu mahallelere öncelik vermek yerine, üvey evlat muamelesi yapılan, eksik hizmet alan bazı kırsal ve kenar mahallelere pozitif ayrıcalık uygulayacaklarını, belediye hizmetlerinin buralara ulaştırılması konusunda mutlaka vatandaşların görüş, istek ve önceliklerinin neler olduğuna bakacaklarını, karar süreçlerine mutlaka mahalle sakinlerinin katılımının sağlanacağını söyledi.

Bu bağlamda cezaevinin şehir merkezinde bulunmasını istemediklerini, seçildikten sonra Adalet Bakanlığı ile görüşülerek burasının belediyeye kazandırılmasına çalışacaklarını, sonrasında ise bu alanı gençlere ve öğrencilere yönelik dinlenme, eğlenme ve kültürel aktivitelerin yapılacağı sosyal donatı alanı şeklinde düzenlemeyi düşündüklerini, bu konuda ellerinde bir ön projenin bulunduğunu, ama yine de mutlaka siz mahalle sakinleri ile birlikte karar vereceğiz” dedi.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Arıcan: ”Rant için değil, halk için çalışacağız”
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!