Ak Parti ve MHP Karesi İlçe Başkanları Karesi Belediye Başkanı Mesut Akbıyık’ı ziyaret etti

AK Parti ve MHP Karesi ilçe başkanları, Başkan Mesut Akbıyık'ı göreve seçilmesi dolayısıyla tebrik ederek başarılar dilediler.

Ak Parti ve MHP Karesi İlçe Başkanları Karesi Belediye Başkanı Mesut Akbıyık'ı ziyaret etti
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Karesi Belediyesi Meclis toplantısının ardından, AK Parti Karesi İlçe Başkanı Hakan Aka ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karesi İlçe Başkanı Mustafa Bilsem, Belediye Başkanı Mesut Akbıyık’ı makamında ziyaret ederek tebrik ettiler.

Meclis Toplantısının ardından gerçekleşen ziyarette, AK Parti ve MHP Karesi ilçe başkanları, Başkan Mesut Akbıyık’ı göreve seçilmesi dolayısıyla tebrik ederek başarılar dilediler.

Ziyaret sırasında samimi bir ortamda gerçekleşen sohbetlerde, ilçenin geleceği ve ortak projeler üzerine görüş alışverişinde bulunuldu. Her iki ilçe başkanı da Başkan Akbıyık’a görevinde başarılar diledi ve işbirliği mesajları verdi.

Bu ziyaret, yerel siyasi aktörlerin, seçim sonrası birlik ve beraberlik mesajlarıyla ilçenin kalkınması ve hizmetlerin devamı konusundaki ortak çabalarını gösterdiği bir örnek oluşturdu.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Ak Parti ve MHP Karesi İlçe Başkanları Karesi Belediye Başkanı Mesut Akbıyık’ı ziyaret etti
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!