Ahmet Akın Ramazan Bayramı’nda Balıkesir’deki vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, Ramazan Bayramı'nı kutlamak için Susurluk ve Karesi ilçelerinde mahalle ziyaretlerinde bulundu

Ahmet Akın Ramazan Bayramı'nda Balıkesir'deki vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, Ramazan Bayramı’nı kutlamak için Susurluk ve Karesi ilçelerinde mahalle ziyaretlerinde bulundu. Hemşehrileri, Akın’ı coşkuyla karşılayarak bağrına bastı.

Başkan Ahmet Akın, bayramın ilk gününde Susurluk ilçesinin Merkez ve Göbel Mahallesi ile Karesi ilçesinin Tatlıpınar, Ovacık ve Kabakdere kırsal mahallelerini ziyaret etti. Burada vatandaşların bayramlarını kutlayan Akın, geçtiğimiz yerel seçimlerde kendisine destek verenlere teşekkür etti. Her mahallede sıcak bir karşılama ile karşılanan Akın, büyük-küçük her yaştan vatandaşın ilgi odağı oldu.

Başkan Ahmet Akın, önümüzdeki 5 yıl boyunca Balıkesir’i adaletli, liyakatli ve şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla yöneteceklerini belirtti. “Güzel şehrimiz Balıkesir’i, siz çalışkan ve kıymetli kardeşlerimle hep birlikte yöneteceğiz” diyen Akın, kırsal mahallelerin eksikliklerini gidereceklerini ve her alanda gelişim sağlayacaklarını vurguladı. Balıkesir’in toprağının bereketli olduğunu ifade eden Akın, “Bizler de sizlerle el ele vererek bu bereketi artıracağız. Kırsal mahallelerimiz yalnız ya da sahipsiz değil, söz verdiğimiz hizmetleri en kısa sürede hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu.

 

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Ahmet Akın Ramazan Bayramı’nda Balıkesir’deki vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!