Jeotermal kaynak arama ve işletme ruhsatlı sahalar ihale edilecek

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Konya Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı jeotermal kaynak arama ve işletme ruhsatlı sahalar ihale edilecek.

ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre, Devletin Hüküm ve Tasarrufu altında bulunan ve ilanda detaylı bilgileri belirtilen Konya Hudutlarındaki 1 adet Jeotermal Kaynak Arama Ruhsatlı saha 5686 sayılı Jeotermal Kaynaklar ve Doğal Mineralli Sular Kanunu Uygulama Yönetmeliğinin 17. maddesi gereği, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre Açık Teklif Usulü ile ihalesi Konya Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Doğal Kaynaklar, Ruhsat ve Kültür Varlıkları Müdürlüğünde yapılacak.
İhale Konusu İşler; Aşağıda ilçesi, Mahalle/Mevkii, alanı, koordinatı, muhammen bedeli ve geçici teminatı belirtilen jeotermal kaynak arama ruhsat sahası ihale edilerek Konya Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığınca 5686 sayılı Jeotermal Kaynaklar ve Doğal Mineralli Sular Kanununa göre (Arama:3 yıllık) ruhsatlandırma işlemi yapılacak.

Jeotermal Kaynak Arama Ruhsat Sahası ve ilanla ilgili detaylara bu linkten ulaşabilirsiniz

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Jeotermal kaynak arama ve işletme ruhsatlı sahalar ihale edilecek
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!