Kula grisine niyet Gemlik mavisine kısmet!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balıkesir Ticaret Odası (BTO), Türkiye’nin  yerli otomobili TOGG’u teslim aldı. Türkiye’nin vizyon projeleri arasında yer alan TOGG’un teslimatına Yönetim Kurulu Üyesi Cem Ovacık, Meclis Başkan Yardımcısı İbrahim Onur, Meclis Üyesi Hakan Tur ve Genel Sekreter YardımcısıYusuf Çinar katılım sağladı.

TOGG’un Türkiye’nin renkleri serisinde zeytin ağaçlarının gölgesindeki mavi sulardan ilham alan Gemlik mavisi renkteki araç, BTO’ya teslim edildi.

 

 

TOBB 79. Genel Kurulu’nda 81 İlden 365 oda ve borsa başkanlarının katılımıyla gerçekleşen kura çekimi sonrasında aracı teslim aldıklarını belirten Rahmi Kula, “TOGG Türkiye’nin geleceğine ışık tutan bir projedir ve Balıkesir Ticaret Odası olarak bu projenin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Bu vizyon projesinde emeği geçen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve TOBB Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu olmak üzere tüm TOGG çalışanlarına teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

 

 

Kula, “TOGG’un bu başarısının Ülkemizin teknolojik ve endüstriyel potansiyelini Dünya’ya daha iyi göstermek için çok güzel bir proje olduğunu ve aynı zamanda bu önemli adımın Ülkenin sanayisinin uluslararası alandaki rekabet gücünü artıracağını ve ülkeyi daha da ileri taşıyacağını düşündüğünü” vurguladı.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Kula grisine niyet Gemlik mavisine kısmet!
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!