ESİN BALIBEK’TEN HER MAHALLEYE BİR KÜLTÜR EVİ VAADİ

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Millet İttifakı CHP Altıeylül Belediye Başkan Adayı Esin Balıbek, seçim projelerinden birisi olan “Her Mahalleye Bir Kültür Evi” projesini seçmene anlattı. Ayvatlar ve Ayşebacı köylerinde seçim çalışması yapan Balıbek, Kültür Evlerinde yapılacak hizmetleri anlattı.
Millet İttifakı CHP Altıeylül Belediye Başkan Adayı Esin Balıbek, çalışmalarını arttırarak devam ediyor. “Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız” diyerek yola çıkan Balıbek, insanlar konusundaki hassasiyetini güler yüzü ve insanları dinleyerek gösteriyor.
Önceki akşam Ayvatlar ve Ayşebacı köylerinde halka konuşma yapan Balıbek, köylülere şunları söyledi: “Görevimize geldiğimizde ilk başta köylerimizde ve merkez mahallelerimizde kültür evleri yapacağız. Bugünün çocukları, yarının gençleri, eğitim çok önemli. Çocuklarımızın hafta sonu kurslar görebileceği, kadınlarımızın el emeklerinin değerleneceği ve sosyal anlamda da eğitimler alabileceği kültür evleri yapacağız. Sadece ilçemiz merkezine gelerek değil, kendi köylerinde de mahallelerinde de önce kendilerine sonra etrafına katkı sağlayacakları alanlar yaratacağız. Bizim için her insanımız değerli. O yüzden her insanımızın gelişimi için, güzel ve eğitimli nesiller yaratmak için katkıda bulunacağız. Bu kent hepimizin. O yüzden hep birlikte yan yana olacağız.”
Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
ESİN BALIBEK’TEN HER MAHALLEYE BİR KÜLTÜR EVİ VAADİ
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!