Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın CHP İl Başkanlığı’nın bayramlaşma programına katıldı

CHP Balıkesir İl Başkanlığını da ziyaret ederek partilileriyle bayramlaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, seçim süreci verdikleri destek için teşekkür etti.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın CHP İl Başkanlığı'nın bayramlaşma programına katıldı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Gönen İlçe Başkanlığı ile CHP Balıkesir İl Başkanlığını da ziyaret ederek partilileriyle bayramlaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, seçim süreci verdikleri destek için teşekkür etti.

Sözlerine “Değerli yol arkadaşlarım” diyerek başlayan Başkan Ahmet Akın, “Hepinize; sağlıkla, mutlulukla, huzurla güzel bayramlar diliyorum. Büyük bir görev aldık, bunun sorumluluğunun farkındayız. Bu mücadelede destek veren sizlere çok teşekkür ediyorum, gecenizi gündüzünüze kattınız. Başta Genel Merkezimize, il ve ilçe başkanlarımıza olmak üzere tüm örgütümüze çok teşekkür ediyorum. Aynı zamanda Kuvayı Milliye İttifakı’nı oluşturan herkese minnet duygularımı ifade ediyorum. İşimiz çok, mücadele edeceğiz. Balıkesir’de; şeffaf, hesap veren, halkın içinde olan, çalışkan, adaletli bir belediyecilik yapacağız” dedi.

 

“BÜYÜKŞEHİR’DE SİYASETE İZİN VERMEYECEĞİM”

Milletin içinde olmayanın, milletin derdini bilemeyeceğini söyleyen Başkan Akın, “Onun için vatandaşın içinde olmak en çok bize yakışandır. Sosyal demokrat anlayışımızla, kimseyi ötekileştirmeden, herkesi kucaklayan bir yapıda çalışacağız. İnanıyorum başarılı olacağız. Bütün ‘Balıkesir Ailem’in bayramını kutluyorum. Büyükşehir Belediyesi’nde siyaset yapılmasına izin vermeyeceğim. Bunun altını çiziyorum daha önce de söyledim. Belediye de siyaseti bir tek Büyükşehir Belediye Başkanı yapacak. O da halkın içinde olmak. Kadrolarımızda particilik olmayacak, liyakat olacak, hesap verme olacak. Göreceksiniz Balıkesir Türkiye’ye örnek olacak” diye konuştu.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın CHP İl Başkanlığı’nın bayramlaşma programına katıldı
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!