Ak Parti’de ‘ıstakoz krizi’ yerini ‘Rolex krizi’ne bıraktı!

Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu'nun yaklaşık yarım milyon lirayı bulan Rolex marka saatiyle ilgili yaptığı açıklama, tartışmalara yol açtı.

Ak Parti'de 'ıstakoz krizi' yerini 'Rolex krizi'ne bıraktı!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı’nın Monaco Yat Kulübü’nde ıstakoz yediği anları Instagram’dan paylaşmasıyla gündeme gelen sosyal medya sallantısına bir yenisi eklendi. AK Parti Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu’nun yaklaşık yarım milyon lirayı bulan Rolex marka saatiyle ilgili yaptığı açıklama, tartışmalara yol açtı.

Yenişehirlioğlu, saatiyle ilgili yaptığı açıklamada, “Alın teriyle helal yoldan edindiğim saatimi takmaya devam edeceğim” ifadelerini kullandı. Kendisini Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne ziyarete gelenlerle çektiği ‘selfie’leri sosyal medyada paylaşan Yenişehirlioğlu, bu paylaşımına “Biz, bu milletin ta kendisiyiz” notunu düşerek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AKP’nin sosyal medya hesaplarını etiketledi.

Ancak, milletvekilinin Rolex saatiyle ilgili paylaşımı tepkilere neden oldu ve fotoğrafı kaldırıldı. Yenişehirlioğlu, tepkilere yanıt olarak yaptığı açıklamada, “Bu paylaşımımı silmemin sebebi şudur: Arkamda yer alan değerli Ispartalı partililerimize yönelik hakaretler ve küfürlerden dolayıdır. Bu seviyesiz yorumlar silinse bile twitterde görülüyor. Oysa paylaşımım Instagramda duruyor. Zira orada seviyesiz paylaşımlar silinince görülmüyor” dedi ve “Bu arada alın teriyle helal yoldan edindiğim saatimi takmaya devam edeceğim” ifadesini ekledi.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Ak Parti’de ‘ıstakoz krizi’ yerini ‘Rolex krizi’ne bıraktı!
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!