Mehmet Ertaş, Turizm Haftası dolayısıyla turizm sektör temsilcileri ile bir araya geldi

Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, Turizm Haftası vesilesiyle Edremit'teki turizm sektör temsilcileriyle bir araya geldi.

Mehmet Ertaş, Turizm Haftası dolayısıyla turizm sektör temsilcileri ile bir araya geldi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, Turizm Haftası vesilesiyle Edremit’teki turizm sektör temsilcileriyle bir araya geldi. Toplantıda, Edremit’in dört mevsim güzelliklerini turizmde daha etkin bir şekilde değerlendirmek için yapılacak çalışmaları ele alındı.

Toplantıya, Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Cavit Cebeci, Edremit Belediye Meclis Üyeleri, Edremit Ticaret Odası Başkanı Ahmet Çetin, Ziraat Odası Başkanı Ali Yılmaz Diker, Edremit Turizm Danışma Bürosu Şefi Mehmet Akpınar, Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Abdullah Soykan, TURSAB Balıkesir Çanakkale Bölge Temsil Kurulu Başkanı Fatih Ergün, acentalar, esnaf odaları temsilcileri ve daire müdürleri katıldı.

Toplantıda, Edremit’in turizm potansiyelinin daha etkin bir şekilde değerlendirilmesi ve turizmde hak ettiği noktalara taşınması için yapılacak işbirliği ve çalışmalar konusunda fikir alışverişi yapıldı.

Toplantının sonunda, Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, Edremit Turizm Danışma Bürosu Şefi Mehmet Akpınar’a Turizm Haftası dolayısıyla hazırlanan Atatürk portresini hediye etti. Bu jest, turizm sektörüne verilen önemi ve işbirliğinin önemini vurguladı.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Mehmet Ertaş, Turizm Haftası dolayısıyla turizm sektör temsilcileri ile bir araya geldi
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!