Mehmet Ertaş: ”Bu başarı tüm Edremit’in başarısı”

CHP'nin Edremit Belediye Başkanı seçilen Mehmet Ertaş, zaferin sadece kendisine değil, tüm Edremit'e ait olduğunu ifade etti.

Mehmet Ertaş: ''Bu başarı tüm Edremit’in başarısı''
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP’nin Edremit Belediye Başkanı seçilen Mehmet Ertaş, zaferin sadece kendisine değil, tüm Edremit’e ait olduğunu ifade etti.

Mazbatasını çarşamba günü alarak başkanlık koltuğuna oturacak olan Ertaş, “Bu zafer, tamamen Edremit’in zaferi. Her detayıyla özenle işlenmiş bir başarının öyküsü. Kadınıyla, genciyle, yaşlısıyla, köylüsüyle, emekçisiyle bir Edremit hikayesi. Edremit’imizde, Balıkesir’imizde ve sevgili Türkiye’mizde halkçı belediyeciliği ve katılımcı demokrasiyi yaşayacağımız yeni bir dönemin başlangıcı. Bu birliktelik, yerelden başlayıp 2028’de tüm Türkiye’ye yayılacak ve hepimiz kazanacağız. Aydınlık, çağdaş, modern ve muasır medeniyetler seviyesinin üstünde bir Türkiye için çalışıyoruz. 31 Mart yerel seçimlerinde büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanı seçilen tüm belediye başkanı yol arkadaşlarıma başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Mehmet Ertaş: ”Bu başarı tüm Edremit’in başarısı”
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!