Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş: ”Edremitliler’den aldığımız güç ve güven ile sizler için çalışmaya devam edeceğiz”

Cumhuriyet Halk Partisi Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş: ''Edremitliler’den aldığımız güç ve güven ile sizler için çalışmaya devam edeceğiz''
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Huzurlu bir kentte yaşamanın tek sırrının halkçı belediyecilik olduğunu söyleyen Cumhuriyet Halk Partisi Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş ; “Hesap veren ve şeffaf yönetilen bir Edremit için kent sakinlerimize, ödedikleri vergilerin hesabının verildiği ve tüm harcamaların denetlendiği şeffaf bütçeli belediye yönetmek istiyoruz” diye konuştu.

“Hep birlikte kardeşçe, Edremit’in geleceğine umutla ve güzellikle bakalım” diyen Ertaş; “31 Mart yerel seçimlerinde Edremit’li hemşehrilerimiz büyük teveccüh gösterip, bizlere yetki verirse, üstleneceğimiz bu görev ile kimseyi ayırmadan, hiç kimseyi dışlamadan tüm halkı kucaklayarak, Edremitliler’den aldığımız güç ve güven ile sizler için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Mehmet Ertaş: Edremit’i Cazibe Merkezi Haline Getireceğim
Cumhuriyet Halk Partisi Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Aday adayı iken bile aday gibi çalışan Ertaş; her gittiği ortamda başkan gibi karşılanıyor. Edremit’teki bütün dernek ve sivil toplum kuruluşlarını, esnaf ve pazarda herkes ile kucaklaşan Mehmet Ertaş; en büyük hedefinin Edremit’i cazibe merkezi haline getirmek için mücadele vereceğini söyleyerek; “ 170 binden fazla nüfusuyla hızla büyüyen ve büyürken de insan ve kültür açısından zenginleşen bir ilçedir. Bu zenginliklerimizi birleştirmek ve güçlendirmek en büyük hedefim olacaktır” dedi.
EDREMİT HALKI MEHMET ERTAŞ’I CANI GÖNÜLDEN İSTİYOR
Cumhuriyetimizin 2. Yüz yılında daha iyi bir Edremit için, Çağdaş, sosyal ve demokratik belediyecilik anlayışı ile yola çıktığının altını çizen Ertaş; Bu memlekette doğup büyüyen, Edremit’e aşık, işini layıkıyla yerine getiren bir kişi olduğunu söyledi.
Cumhuriyet Halk Partisi’nin çizgisinden bir gün bile ayrılmayan CHP Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş, yıllarca Edremit’te Belediye Başkan Yardımcılığı yaptığı bu zamana kadar edindiği tecrübeleri birleştirerek çok iyi bir belediye başkanı olacağını dile getirdi.
CHP’ye yıllarını ve emeğini veren Ertaş, Edremitliler tarafından çok seviliyor. Edremit’te halk, esnaf ve oda başkanları ve sokakta daha seçilmeden başkan gibi karşılanıyor.
Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş: ”Edremitliler’den aldığımız güç ve güven ile sizler için çalışmaya devam edeceğiz”
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!