Ali Kemal Deveciler sözünü tuttu! Ören yolu yenileniyor!

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, seçim vaatlerinden biri olan Ören yolunun yenilenme projesini hayata geçiriyor.

Ali Kemal Deveciler sözünü tuttu! Ören yolu yenileniyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, seçim vaatlerinden birini daha hayata geçiriyor.

Burhaniye’nin ana arterlerinden olan Enver Güreli Caddesi’nde uzun zamandır beklenen yol çalışmaları, Burhaniye Belediyesi ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile başladı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle yürütülen projede, yoğun trafik akışına sahip ve zamanla yıpranan Enver Güreli Caddesi’nde yol yapım çalışmaları hızla devam ediyor. Bu sabah itibariyle eski asfaltın söküm çalışmalarına başlanan caddede, trimer makinesi ile eski asfalt kaldırılıyor.

Trafik akışının en az seviyede etkilenmesi için iki etap olarak planlanan çalışmaların ilk etabı, Ören Mahallesi Siteler Bulvarı Beyaz Durak önünden başlayarak Enver Güreli Caddesi’nin Altınyol (Ayaklı) Kavşağına kadar olan kısmında gerçekleştiriliyor. Söküm işlemlerinin tamamlanmasının ardından sıcak asfalt dökümü ile cadde modern ve konforlu bir hale getirilecek. İkinci etap çalışmaları ise bu sürecin hemen ardından hız kesmeden devam edecek.

Başkan Deveciler, “Değişen ve Gelişen Burhaniye” sloganıyla ilçeyi yönetirken, bu önemli yol yenileme projesini Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban ve Fen İşleri Müdürü İnanç Erturan ile birlikte yerinde inceledi. Çalışmalar hakkında memnuniyetini dile getiren Başkan Deveciler, “Ören Yolu Enver Güreli Caddesi, vatandaşlarımızın sıkça kullandığı ve yenileme taleplerinin yoğun olduğu bir caddemizdi. Seçim kampanyamızda hemşehrilerimize bu caddenin yenileneceğinin sözünü vermiştik ve bugün Balıkesir Büyükşehir Belediyemizin destekleriyle bu sözümüzü gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini karşılamak için her zaman buradayız. Söz verdik, yapıyoruz. Çünkü Burhaniyeliler her zaman her şeyin en iyisini hak ediyor. Bizler de hemşehrilerimize layık olabilmek için durmadan, yorulmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz,” dedi.

Bu önemli yol çalışması, Burhaniye’nin altyapısının güçlendirilmesi ve vatandaşların yaşam kalitesinin artırılması adına atılan önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Başkan Deveciler ve ekibinin kararlılığı, Burhaniye’yi daha modern ve yaşanabilir bir ilçe haline getirmek için sürdürülen çabaların bir göstergesi olarak öne çıkıyor.

 

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Ali Kemal Deveciler sözünü tuttu! Ören yolu yenileniyor!
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!