Tolga Tosun Bandırmalılarla son iftarını Malta Parkı’nda yaptı

Tolga Tosun, 5 yıllık hizmet süresinin sona ermesi dolayısıyla Malta Parkı ve Yaşam Alanı'nda Bandırmalılarla son iftarını yaparak vedalaştı.

Tolga Tosun Bandırmalılarla son iftarını Malta Parkı'nda yaptı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, 5 yıllık hizmet süresinin sona ermesi dolayısıyla Malta Parkı ve Yaşam Alanı’nda Bandırmalılarla son iftarını yaparak vedalaştı. Seçimler öncesinde tamamlanan Malta Parkı ve Yaşam Alanı’nda düzenlenen iftar programına Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Yağar, Bandırma Ticaret Odası Başkanı Adem Yılmaz, Bandırma Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat, Belediye Meclis Üyeleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

İftar öncesi yapılan açılış konuşmasında Başkan Tosun, belediye başkanlığı dönemi boyunca yapılan çalışmalardan bahsederek, Bandırma’nın gelişimi ve yaşam kalitesinin artırılması için çaba gösterdiklerini vurguladı. Pandemi gibi zorlu dönemleri birlik ve beraberlik içinde atlattıklarını belirten Tosun, ekip arkadaşlarıyla birlikte kalıcı eserler bırakmak için yoğun şekilde çalıştıklarını dile getirdi.

Malta Parkı’nın Bandırma için önemli bir yaşam alanı olduğunu vurgulayan Başkan Tosun, bu alanın artık Bandırmalıların nefes alacağı bir yer haline geldiğini söyledi. Gelecek dönemde bu alanın daha da yeşillendirilmesi ve geliştirilmesi gerektiğini ifade eden Tosun, Bandırma’nın daha fazla hizmet alması için yeni dönemde seçilecek olan belediye başkanlarına çağrıda bulundu.

Son olarak, Bandırma ailesine teşekkürlerini ileten Başkan Tosun, yanlışlıkla üzdüyse affedilmesi için hemşehrilerinden özür diledi ve herkese sevgi ve saygılarını iletti.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Tolga Tosun Bandırmalılarla son iftarını Malta Parkı’nda yaptı
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!