Dursun Mirza Büyükşehir Meclisi’nde 1. Başkanvekili oldu

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Büyükşehir Belediye Meclisi 1. Başkanvekili seçildi. Dursun Mirza ilk toplantıda geçen dönemin faaliyet raporu görüşülürken Meclis'i yönetti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

 

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi 1.Başkan Vekili seçildi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi yerel seçimler sonrasında ilk meclis toplantısını Başkan Sn. Ahmet Akın başkanlığında gerçekleştirildi.

 

BANDIRMA İÇİN GURUR TABLOSU

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ilk meclis toplantısında, Dursun Mirza Meclis 1. Başkan Vekili ve Tarihi Kentler Birliği Komisyonu Üyesi, Murat Karakoyun Encümen Üyesi ve Belediye Varlıklarını Değerlendirme Komisyonu Üyesi, Canset Sevim Meclis Divan Katibi, Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Komisyonu Üyesi, Aile, Kadın ve Çocuk Komisyonu Üyesi, Marmara Yüksek Teknoloji ve Makina İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi, Şerafettin Engüdar İmar Komisyonu ve Kentsel Dönüşüm Komisyonu Üyesi, Ozan İbrahim Tüm Belediye Varlıkları Değerlendirme Komisyonu, Sosyal Hizmetler, Engelliler, Halkla İlişkiler Komisyonu Üyesi ve Marmara Belediyeler Birliği üyesi oldu.

Ayrıca; Dursun Mirza, Canset Sevim, Sn. Murat Karakoyun Marmara OSB Mütevelli Heyetinde yer aldı.

 

 

DURSUN MİRZA: TEŞEKKÜRLER BANDIRMAM

Meclis toplantısının ardından konuşan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza “ilk görevimi gerçekleştirmenin gururunu yaşıyorum. Alınan kararlar, şehrimizin geleceği için önemli adımları temsil ediyor, alınan kararların kentimiz ve vatandaşlarımız için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Beni Bandırma Belediye Başkanı olarak seçen ve bu süreçte her zaman yanımda olan Bandırma’nın güzel insanlarına çok teşekkür ediyorum. Meclis Üyesi olan yol arkadaşlarımla birlikte Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nde çok önemli görevlerde yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bizim her zaman yanımızda olan siz değerli Bandırma halkına çok teşekkür ederim. Bu başarı Bandırma’nın, bu gurur hepimizin. Teşekkürler Bandırma’m. Sorumluluğumuz büyük biliyorum. Birlikte daha güçlü ve daha aydınlık yarınlar için çalışmaya devam edeceğiz” dedi

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Dursun Mirza Büyükşehir Meclisi’nde 1. Başkanvekili oldu
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!