Büyükşehir’den Bandırma’ya tam teşekküllü sokak hayvanları tedavi merkezi

Bandırma'da Sokak Hayvanları için Umut Işığı: Tam Teşekküllü Tedavi Merkezi

Büyükşehir'den Bandırma'ya tam teşekküllü sokak hayvanları tedavi merkezi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın talimatıyla Bandırma, sokak hayvanlarının yaşam koşullarını iyileştirmek adına Büyükşehir Belediyesi önemli bir adım atarak Türkiye’ye örnek olacak bir “Sokak Hayvanları Tedavi Merkezi”nin açılışını gerçekleştirdi.

Merkez, sokak hayvanlarının bakımı ve tedavisi konusunda kritik bir rol üstlenerek acil durumlarda anında müdahale imkânı sağlıyor.

 

BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜ, BİRLİKTE DAHA SEVGİ DOLU BİR BANDIRMA!
“Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Bandırma’nın geleceğine yapılan yatırımların önemine vurgu yaparak, ‘Sokak Hayvanları Tedavi Merkezi’nin açılışıyla birlikte şehrimizin dönüşümünde önemli bir adım atmış bulunuyoruz. Bandırma’ya yaptığımız yatırımlar artarak devam edecek. Şehrimizin daha yaşanabilir bir hale geldiğini görmek bizi mutlu ediyor.’ şeklinde konuştu. Ayrıca Başkan Yılmaz, ‘Sokak hayvanlarının bakımı ve tedavisi konusundaki önemli eksikliği giderdik. Bandırma’da yaşayan dostlarımız artık daha sağlıklı ve güvende olacaklar.’ dedi.”

“BAŞKAN YÜCEL YILMAZ’A HAYVANSEVERLERDEN TEŞEKKÜR

Bandırmalı hayvanseverler, Sokak Hayvanları Tedavi Merkezi’nin açılışını büyük bir sevinçle karşıladı. Merkezin, sokak hayvanlarının yaşam koşullarını iyileştirmeye ve onlara daha sağlıklı bir yaşam sunmaya önemli bir destek sağlayacağına inanarak Başkan Yücel Yılmaz’a teşekkür ettiler. Bandırma Sokak Hayvanları Tedavi Merkezi’nin açılması, bölgedeki sokak hayvanları için büyük bir umut ışığı oldu. Merkez, sokak hayvanlarının yaşamlarını iyileştirmeye ve onlara daha sağlıklı bir yaşam sunmaya önemli katkılar sağlayacak.

 

“MODERN ALTYAPISIYLA CAN DOSTLARIMIZIN TEDAVİ MERKEZİ”

Sokak Hayvanları Tedavi Merkezi, uzman veteriner hekimler tarafından karmaşık operasyonların yapılabileceği modern bir altyapıya sahip. Ameliyathane, tedavi birimi ve bakım odasından oluşan merkez, 7/24 acil müdahale aracıyla sokak hayvanlarına anında yardım sağlayacak ve acil tedavi taleplerini hızla karşılayacak.

Büyükşehir'den Bandırma'ya tam teşekküllü sokak hayvanları tedavi merkezi Büyükşehir'den Bandırma'ya tam teşekküllü sokak hayvanları tedavi merkezi Büyükşehir'den Bandırma'ya tam teşekküllü sokak hayvanları tedavi merkezi Büyükşehir'den Bandırma'ya tam teşekküllü sokak hayvanları tedavi merkezi Büyükşehir'den Bandırma'ya tam teşekküllü sokak hayvanları tedavi merkezi Büyükşehir'den Bandırma'ya tam teşekküllü sokak hayvanları tedavi merkezi Büyükşehir'den Bandırma'ya tam teşekküllü sokak hayvanları tedavi merkezi Büyükşehir'den Bandırma'ya tam teşekküllü sokak hayvanları tedavi merkezi

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Büyükşehir’den Bandırma’ya tam teşekküllü sokak hayvanları tedavi merkezi
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!