Balıkesir Büyükşehir Belediyesi çiftçinin yanında!

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Bandırma tarımına güçlü destek veriyor.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi çiftçinin yanında!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Bandırma tarım ve hayvancılık sektöründeki gelişimine önemli destekler vererek çiftçilerin yaşam koşullarını iyileştiriyor.

Büyükşehir, Bandırma’nın tarımsal potansiyelini artırmak için çeşitli destekler ile aynı zamanda bölgenin ekonomik ve sosyal gelişimine katkı sağlıyor.

 

“Büyükşehir, Bandırma Çiftçilerine Güçlü Destek Sağlıyor”

Büyükşehir Belediyesi, Bandırmalı çiftçilere tohum, gübre, ilaç, sulama sistemleri, tarımsal depolama ve süt tankları gibi geniş destekler sunarak üreticiye tam destek sağlıyor.
Bandırma’da gerçekleşen 36 probiyotik dağıtımı, 10 bin 605 kilo tohum gibi önemli desteklerle çiftçilerin gücünü artıran Büyükşehir, aynı zamanda 2 adet süt tankı,  12 bin 499 adet tıbbiaromatik fide ve fidan desteği, onlarca 55 adet damızlık ırk desteği ve yüzlerce metrekare sera naylonu, selektör makinesi, yem ezme makinesi ve onlarca koç hibesi desteğine bulunarak, Bandırmalı çiftçilerin sürdürülebilir büyümesine katkı sağlıyor.

“Tarla Yollarının Açılması, Çiftçilere Büyük Fırsatlar Sunuyor”

Büyükşehir Belediyesi, Bandırma da çiftçilere yönelik desteklerini sürdürerek, tarımın gelişimine katkı sağlıyor. Yapılan çalışmalarla tarla yollarını açan Büyükşehir Belediyesi, çiftçilerin tarımsal faaliyetlerini daha etkin bir şekilde sürdürebilmelerine olanak tanıyarak verimliliği artırıyor.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi çiftçinin yanında! Balıkesir Büyükşehir Belediyesi çiftçinin yanında! Balıkesir Büyükşehir Belediyesi çiftçinin yanında! Balıkesir Büyükşehir Belediyesi çiftçinin yanında! Balıkesir Büyükşehir Belediyesi çiftçinin yanında! Balıkesir Büyükşehir Belediyesi çiftçinin yanında! Balıkesir Büyükşehir Belediyesi çiftçinin yanında! Balıkesir Büyükşehir Belediyesi çiftçinin yanında!

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi çiftçinin yanında!
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!