Mesut Ergin ve CHP Ayvalık İlçe Yönetimi, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i ziyaret etti

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin ve CHP Ayvalık İlçe Başkanlığı, CHP Genel Merkezi'nde önemli ziyaretler gerçekleştirdi.

Mesut Ergin ve CHP Ayvalık İlçe Yönetimi, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret etti
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin ve CHP Ayvalık İlçe Başkanlığı, CHP Genel Merkezi’nde önemli ziyaretler gerçekleştirdi.

Başkan Ergin ve beraberindekiler, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve CHP Genel Başkan Yardımcısı, Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin ile bir araya geldi.

Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Ergin, “Genel Merkezimizde, Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’i ve Genel Başkan Yardımcımız, Balıkesir Milletvekilimiz Ensar Aytekin’i ziyaret ettik. Ayvalık’ımızdaki çalışmalarımız hakkında bilgi ve görüş alışverişinde bulunduk. Gelecek güzel günler için hep birlikte omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz. Misafirperverliklerinden ötürü Genel Başkanımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Görüşmelerde Ayvalık’ın Gelişimi Ele Alındı

Ziyaret kapsamında Ayvalık’taki belediye çalışmaları ve gelecek projeler hakkında detaylı bilgi paylaşımında bulunuldu. Başkan Ergin, Ayvalık’ın kalkınması ve gelişimi için CHP Genel Merkezi ile koordineli bir şekilde çalışmanın önemine vurgu yaptı. Görüşmelerde, ilçenin sosyal, ekonomik ve altyapı projeleri üzerine fikir alışverişi yapıldığı belirtildi.

Ortak Hedef: Gelecek Güzel Günler

Başkan Ergin, Ayvalık için yürütülen çalışmaların ve projelerin başarıya ulaşması için Genel Merkez’in desteğinin büyük önem taşıdığını ifade etti. “Gelecek güzel günler için hep birlikte omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz” diyen Ergin, Ayvalık’ın geleceği için yapılan her türlü iş birliğinin, ilçenin kalkınmasına büyük katkı sağlayacağını belirtti.

Ziyaretin ardından Başkan Ergin, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve Genel Başkan Yardımcısı Ensar Aytekin’e misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Ergin, “Genel Merkezimizde bizleri ağırlayan, çalışmalarımızı destekleyen ve gelecek projelerimiz için bizlere yol gösteren Genel Başkanımız ve Genel Başkan Yardımcımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Bu ziyaret, Ayvalık Belediye Başkanlığı ile CHP Genel Merkezi arasındaki güçlü iş birliğinin devam edeceğini ve Ayvalık’ın geleceği için birlikte çalışma kararlılığının süreceğini gösteriyor.

 

Tepki Ver | _ok_do_ru1
0
harika
Harika
1
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Mesut Ergin ve CHP Ayvalık İlçe Yönetimi, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i ziyaret etti
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!