Çocukken saklambaç oynardık ve ebe olan arkadaşımız sobelemek adına karıştırıp yanlış bir isim sobelediğinde '' kazan, çömlek patladı '' diye bağırışır oyunu renklendirirdik... Kaf-Kaf karşısında BALKES’lerde oyun anlayışını karıştırdı sanıyorum. Kazan çömlek patladı. Evet rakip ligin sonunda ve düşmesi kesin gibi ama ''eski kurt'' sağı solu belli olmaz ve öyle de oldu. Bize tek attı üstüne yattı. Bizi de Play-Off dışına attı.

Dedim ya ''kazan çömlek'' patladı. Hem de ne patlama! Maç sonu yaşananlar maçın önüne geçti ve gündeme ‘GÜMM’ diye oturdu. Kerim ve Tadiç’in boks maçı koridorlara taştı ve evet şaşıracaksınız belki ama Çevik kuvvet müdahalesi ile ayrıldı kavga.

Çok üzücü ve çok kaygı verici. Kınıyorum. Yakışmadı giydikleri formaya göğüslerindeki armaya yakışmadı. Keşke bu kavgada gösterdiğiniz performans ve hırsı maç içinde gösterseydiniz beyler. İsabetli yumruklarınızın yerine, rakibin kalesine isabetli şutlar atsaydınız. İsabetli vuruşlarınızı rakip kaleye yapsaydınız suratınıza değil!

Maç için söylenecek tek olumlu kelime yok. Attılar, üzerine yattılar, bizi bir güzel avuttular, uyuttular 3 puanı paşa paşa alıp yırtmak adına bir adım attılar. BALKESLER olarak biz ise gol yedik, kavga ettik, polisler zor ayırdı, hocamız rakip hocaya trip attı. Maç bitti Play-Off  ümidi de gitti. Bu senede lig bizim açımızdan tatsız tuzsuz bitti, gidiyor.

Maç sonu KSK’nın hocası Soner TOLUNGÜÇ’ ün hocamıza ithafen ''Hocam hakkınızı helal edin'' yaklaşımına cevap vermeyen ve yanından geçip giden Reha ERGİNER hocam bu davranış da size yakışmadı.

Tüm yakışıksız olumsuzlukları yaşadığımız bu hafta bizim açımızdan tam bir karabasan oldu, kabus gibiydi. Oysa ki buradan alınacak 3 puan bizi diri tutacak, umutlarımızı bir sonraki haftalara Play-Off adına taşıyacaktı. Olmadı dedim ya; KSK’yı sanıyorum çok rahat geçilecek bir rakip gibi gördük. Oysa ki bizim atalarımızın bir lafı vardır. Bunu unuttuk sanıyorum ne derler; buradan KSK camiasını tenzih ediyorum bu bir benzetmedir asla onlarla özdeşleştirilmesin. Evet, derler ki ''ÖLMÜŞ EŞEK KURTTAN KORKMAZ'' O misal bunu unuttuk ve zaten sezonun büyük bölümünde santrforsuz oynamanın da verdiği eksikliğimizi görmeden oynadık. Sonuç ortada.

Şimdi kalan 3 maçı alıp, alınacak 9 puan ile iddiamızı sürdüreceğiz salvoları bence günü kurtarmak adına yapılan söylemler. Kimse kıvırıp bükmesin kara göründü beyler. Bu iş bitti. Artık yeni sezonun çalışmalarına başlamalıyız. Ben hep söylerim ve bu sözü de çok severim; ''NE KADAR EKMEK O KADAR KÖFTE'' durum budur. Sevgilerimle...