Son maçımız ..

Ligin bitimi ve yeni sezona hazırlıkların yapılacağı  tatil ve kamplar dönemi başlıyor. Unutmadan 6 sıradan vekil seçilirsek pardon play-off'a kalırsak bir süre daha heyecanımızın süreceği son maç.

Rakip ha düştü ha düşecek grogi durumdaki 1461 takımı yavru Trabzonsporspor. Yenilgi onların 2 lige düşmesi demek. 1461 galip gelirse BALKES'lerin play-off dışında kalması demek kısaca bu haftaya "kurban" olacağız ya da "cellat"

Bu sene bizim memleketin tabiridir "langır lungur tarhana bulgur." İdare ettik çok şükür düşme korkusu yaşamadık ama oynanan futboldan da tat almadık. Bazı istisna maçlar dışında. Yeni yönetim eğer iş başı yapmasaydı durum daha da vahim olabilirdi, bu benim düşüncem. Şimdi şapkayı önümüze koyup düşünmek zamanı . Ne yaptık? Nerde yanlış yaptık? Neler yapabiliriz?  BALKESLER'i layık olduğu marka takım nasıl yapabiliriz? Bu kentin tek reklam aracı futbol takımımızı nasıl ön plan çıkarabiliriz? Bunları düşünüp çözümlerini bulmak zamanı.

Futbolcular, teknik adamlar tatile; yöneticilerin, yerel yönetimin başındakilerin, yani belediye başkanı da dahil işadamlarının, bürokratların ders zilinin çalacağı dönem. Haydi derse. Dersimizin  konusu BALIKESİRSPOR'umuz ..

Ben yine de lig bitmedi ama iyisi ile kötüsü ile bu sezonda emeği geçen herkese teşekkür ederim. Emek verdiniz, ter akıttınız, strese girdiniz, güldünüz, ağladınız sağolun.

Ben 6. sıradan play-off meclisine gireceğimizi ve play-off'lara renk katacağımıza inanıyorum. Play-off' ların havası, motivasyonu farklıdır.  İster misiniz geldiğimiz yere dönelim?  "Yok artık" dediğinizi duyar gibiyim. Peki NEDEN OLMASIN?

SEVGİLER...