Tofaş mağlubiyetini hiç beklemiyordum açıkçası ama maçın başında Nichols'un beklenmeyen sakatlığı tüm oyun planını alt üst etti ve maça 2'de 2 üç sayılık basket ile başlayan oyuncumuzun geri kalan sürede sahada olması muhtemel bir Tofaş galibiyetini getirecekti bence..
Banvit maçına resmen sakat ve eksikler ordusu ile çıkınca bu zorlu maç hepten zora girmişti ama yine de çok iyi bir mücadele sergileyen takımımızmaçı herzamanki gibi sadece 3. periyodu kotu oynayarak 6 sayı farkla kaybetti..
Simdi önemli olan önce Antep maçını kazanıp sonrasında da Trabzon deplasmanından galibiyetle dönmeyi tüm yönetim oyuncu teknik heyet ve biz basın olarak istememiz ve bunun için elimizden gelen gayreti hep birlikte göstermemiz gerekiyor.Böylesine zorlu bir sürece girerken Culpepper'in tekrar kadro dışı bırakılması ve gönderileceği haberleri umarım takımımızı olumsuz etkilemez..
Şimdi Gaziantep maçına kazanacağımızı düşünüyorum ancak çoğu maçta yaşadığımız en büyük sıkıntı ikili oyunlara hala doğru bir savunma ile çözüm bulamamış olmamız. Eğer tepe oyunlarını iyi savunabilirsek ve savunmada yenilmez isek boyalı alanda hiç yenilmeyeceğimizi düşünüyorum. Bu da bizi hücumda ateşleyecek büyük bir güç olacaktır bu motivasyonla takım olarak çok daha etkili hücum edeceğimize inanıyorum. Hücum setlerimizde daha oturaklı ve sonuca yönelik net setler oynamalı ve rakibin set editlerine savunmada daha net cevaplar verebilmeliyiz. Bu da oyuncularımızın biraz daha istekli savunma yapmasındangeçiyor. Andrew hücumda daha fazla etkili oynamak ve zaman zaman dümeni eline almak zorunda ve bazen kaçıyor saha içerisindesaklanıyor bu süreçleri Hakan hocanın da daha net gözlemlemesi ve hemen müdahaledebulunması gerekmektedir. Bu kazanabileceğimiz ama zor olan iki maçlıksüreçtetakımımıza ve Hakan hocaya başarılar diliyorum.
 

Özellikle önümüzde oynayacağımız bu iki maçlık süreçte takıma tam destek vereceğim yazılarımda ancak Tofaş maçında yaşadığım bir olay var ki ; daha doğrusu benim yüzümden bir salon çalışanının laf yemesi beni derinden üzmüş bulunmakta.Benim suratıma laf söyleyemeyen kişiler benim arkamdan hiç haketmediği şekilde o çalışana laf söyleme hakkına sahip değiller..!!! Burada herkesin içerisinde o çalışandan özür diliyorum benim yüzümden böyle bir saçmalıkla karşıkarşıyakaldığıiçin ve ona laf söyleme hakkını ve haddini kendinde bulan kişiye de sesleniyorum.Bir şey söyleyecekseniz benim suratımasöyleyin yoksa kalemimin tonunu değiştiripsöyleyemediklerinizirahatlıkla kemiksiz dilimle buradan söyleyebileceğimiçok iyi öğrenmişolmalısınızşimdiye kadar..Umarım bir daha görevini çokgüzel ve kobar şekilde yapan ve güleryüzünügördüğümde mutlu olduğum ne o çalışanınızı ne de bir başkasını bana söyleyemediklerinizyüzündenüzmezsiniz.Yoksa inanın bana ben sizleri fazlasıylaüzerimburadan!!! 
Yarın Karesi yazımdagörüşmeküzere sevgiyle ve basketbol ile kalın..