Bakıyorum da çok özür dilerim amiyane olacak ama elinde tuz ile bekleyen o kadar eyyamcı varmış ki ben ta Ege’den bakınca onları görüyorum.

 

Bırakın sağda Cüneyt neden oynamış, bırakın Okan neredeymiş, bırakın Burak olsa bu maçı alırmış. Yapmayın kıymayın beyler bu şehrin takımına ve bu şehrin sokaklarında top oynarken amatöre yükselmiş oradan Abisi değerli  Günay CANGÖK İLE BALKES  formasını terletmiş ve Balıkesirspor bünyesinden çıkmış diğer kent takımlarında zamanın 1. futbol liginde bizleri Balıkesirli olarak gururlandıran Rizespor formasını layıkıyla giymiş bir futbol adamından bahsediyorum. Adam gibi adam, beyefendi armaya, formaya aşık bir hoca olan Can CANGÖK ve ekibini yıpratmayı bırakın. Ayıptır yukarıda Allah var çarpılırsınız iftiralarla, suçlamalarla nereye varacaksınız merak ediyorum.

 

Hala davulunu çaldığınız yöneticiler, antrenörler zamanında bu kulübün otobüsüne haciz koyduran hocaları ne zaman unuttunuz? O zaman bu kadar yırtmadınız kendinizi, sessiz kalan çaresiziz diyen yönetimleri ne çabuk unuttunuz? Şu  halimize bakın; taraftarları böldünüz, hiç para konuşmayan, birçok maça kendi gönülden formanın ve Balkes sevdasının verdiği ruhla maça çıkan, karakterli, kalan futbolcuları yıprattınız. Milyarlar değil sadece BALIKESİR ve BALIKESİRSPOR aşığı bir hocayı da ekibiyle üzdünüz. Yeter artık. Bende Balıkesirliyim kovalağızdır ama karakterliyizdir. Lütfen karakterli duruşumuzu HOCAMIZIN, EKİBİNİN, FUTBOLCU KARDEŞLERİMİN ARDINDA DURARAK GÖSTERELİM. Bırakın kardeşim onun bunun dolmuşuna binmeyi, sapla samanı karıştırmayın işini adam gibi yapanlara çamur atmayın.

 

Maç için ne yazayım? Sizlerin istediği gibi neden Cüneyt sağda, neden Okan yok, neden Burak yok yapmayın. Yemişim maçını!  BELKİ 5 -0 ALACAĞIMIZ MAÇI VERDİK AMA FUTBOLDA BUNLAR VAR. Bu takım yamalı bohça gibi sezona girdi. Eldeki malzeme ile bu yere geldi. Eğer sizlerde bu takımı yıpratmayı bırakır, güvenir, desteklerseniz çok daha iyi yerlere geleceğiz. Ben buna inanıyorum, inanmayan ve hala konuşanlara da el insaf diyorum, Allah’a havale ediyorum.

 

Bakın puan durumuna yanılmıyorsam trilyonluk bütçeyle süper lig kadrosuna sahip Rizespor dördüncü. Aramızda 3 puan var. Siz nerelerde geziyorsunuz? Bakmak ile görmek arasındaki farkı kaybedenler, objektif bakın, lütfen yapmayın yakışmıyor. BALIKESİRLİLİK, BALKESLİ olmak gerek. Sağın solun gazıyla size verilen vaatlere kanıp ayağımıza kurşunu kendimiz sıkmayalım. O şimdi sizleri vaatleri ile avutanlar, yazdıranlar, çizdirenler gün geldiğinde sizleri mendil gibi bir kenara atar, eşekten düşmüşe döner Balıkesir’de gezemezsiniz. Lütfen rahat bırakın Can hocamı, futbolcu kardeşlerimi işinize bakın. Evet olumsuz olanı yazın, yazalım ama bu FUTBOL VE OYNANAN MAÇIN ANALİZİ OLSUN ELEŞTİRİSİ OLSUN.

 

Ben bu yazıyı yazarken inanın benim çocuklarımın üzerine yemin ediyorum içim acıyor ne oldu bizlere diye bırakalım artık bu yıpratma kampanyasını BALIKESİR ve BALKESLER BİR GEMİ HEPİMİZ BU GEMİDEYİZ BATARSAK HEPİMİZ BATARIZ .... Sevgimle ..