Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti Karesi İlçe Kongresi öncesinde düzenlenen istişare toplantısında Karesi Belediyesi’nin hizmetlerini anlatarak yapılan anketlerdeki başarılarından bahsetti. Yeni kurulmuş bir belediyenin hizmetlerinin yüzde 96,3 memnuniyetle karşılanmasından büyük mutluluk duyduğunu belirten Yücel Yılmaz teşkilat ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Göreve geldiği günden bu yana geçen sürede bir çok güzel işe imza attıklarını belirten Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Ak Parti genel merkeziyle birlikte vatandaşların memnuniyetine erişmenin ekip işi olduğunu söyledi. Yılmaz, “Şu geçen 3,5 sene içerisinde yaptığımız başarılarla hem Cumhurbaşkanımızdan ödül almaya layık olacak bir çalışma platformu hazırladık, hem de genel merkezimizin farklı noktalarda bize verdiği ödüller ve takdirlerle karşılaştık” diye konuştu.

 

 

HER ŞEYİ TEŞKİLATIMIZLA BAŞARDIK

Ak Parti Karesi İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği istişare toplantısında konuşan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, teşkilatın önemli olduğunu vurguladı. Yılmaz şunları söyledi:

Karesi Belediye Başkanı olarak teşkilatımızla seçildiğimi andan itibaren ve seçilmeden önceki seçim çalışmalarımızda hep beraber; her sandıktaki müşahidimiz, her eve giren kadın kollarımız, bizimle beraber hareket eden gençlik kollarımız, her bayrak aşan arkadaşımız, onların yanında dolaşan tüm dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Karesi Belediye Başkanı olarak teşkilat, teşkilat, teşkilat sözünün en önemli hissedildiği 3,5 seneyi geride bıraktık. Bu sürede teşkilatımızla öyle uyumlu çalıştık ki hiçbir arıza, hiçbir olağan dışı bir durum olmadan, genel merkezimizin bize verdiği talimatlar doğrultusunda her çalışmamızı başarıyla tamamladık, Bugün itibariyle Karesi Belediye Başkanı olarak yaptığımız hizmetlerle övünebilir bir noktaya geldik. Zordu arkadaşlar, çok zordu. Bir yeni belediye kuruyoruz, yeni bir teşkilat kuruluyor. Hepimiz aynı ufka bakıyoruz, hepimiz aynı liderin peşinde koşuyoruz, hepimizin davası aynı. Kiminle, nerede, ne olduğu önemli değil. Önemli olan görevi zamanında, doğru şekilde tutup verilen görevi hakkıyla yerine getirmek. Birey olarak bize düşen nedir? Davamıza, bize verilen görevlere en iyi şekilde hizmet ederek yerine getirmek. Bu noktada ben inanıyorum şu ana kadar Karesi İlçe Teşkilatında görev yapan her arkadaşımızla hiçbir zaman mahcubiyet duyacak bir şey yaşamadığımız gibi her türlü başarının altına imza attık.”

 

BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATTIK

Konuşmasında belediye çalışmalarına da değinen Yücel Yılmaz, yaptıkları hizmetlerle büyük takdir topladıklarını söyledi. Yılmaz şunları kaydetti:

“Şu geçen 3,5 sene içerisinde yaptığımız başarılarla hem Cumhurbaşkanımızdan ödül almaya layık olacak bir çalışma platformu hazırladık, hem de genel merkezimizin farklı noktalarda bize verdiği ödüller ve takdirlerle karşılaştık. Türkiye’de Kent Konseyleri katılımcı belediyeciliğin en önemli unsurudur. Tüm vatandaşlarımızla bir arada olabilmenin yegane şansıdır. Çünkü bir belediye başkanı olarak biz sadece kendi dava arkadaşlarımızla değil, bu şehirde nefes alan, bu şehirde yaşayan herkese hizmet etmek durumundayız ve onların gönüllerini fethetmek zorundayız. Ve yaptığımız işlerin kalitesini onlara anlatmak zorundayız. Bu sayede yaptığımız çalışmalar dolayısıyla genel merkezden farklı şekillerde hem sözlü hem de yazılı takdirler aldık.

 

HALKIMIZ YÜZDE 96,3 MEMNUN

Ak parti Genel Merkezi’nin yaptığı ankette vatandaşların Karesi Belediyesi’nin hizmetlerinden yüzde 96,3 oranında memnun olduğunun yer aldığını söyleyen Yücel Yılmaz şunları kaydetti:

“Dün genel merkezdeydim. Genel merkezde yapmış oldukları anketi gördüm ve çok mutlu olduğum iki tane konu oldu. Karesi Belediyesi’nin teşkilatından ve Karesi Belediyesi’nin Belediye Başkanlığı olarak yapılan hizmetlerden ve belediyenin yaptığı hizmetlerden memnuniyetler hem herkese sorulmuş hem de Ak Parti’ye oy verdiniz mi diye sorulduğunda; evet verdim diyenlere sorulmuş. Buradaki memnuniyet oranı da yüzde 96,3 ile büyük bir zafere imza atılmış. Ben tüm çalışma arkadaşlarıma, bizimle beraber bu davayı göğüsleyen, Türkiye’nin içinde bulunduğu durumda bile her türlü hizmeti yapan arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum.”