Spor yapma imkanı bulamayan ailelerin çocuklarını düzenli olarak spor yapmalarını sağlayan Balıkesir Valiliği, Karesi Kaymakamlığı, Altıeylül Kaymakamlığı, Balıkesir Gençlik Hzimetleri, Milli Eğitim Müdürlüğü, BAUN, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyelerinin destek verdiği proje tam gaz devam ediyor.

Balıkesir’in hemen hemen her bölgesinde öncelikle çocuklara malzeme temini yapılarak, birçok branşta spor yapmaları sağlanan, yetenekli çocukların keşfedilmesi bir yana, küçük yaşta spor kültürü kazanmalarına yardımcı olan mega proje ,ailelerin ve sporseverlerin taktirini topluyor.

Balıkesir Altıelül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Zekai Kafaoğlu’ndan aldığı bayrağı devam ettirerek spor’a ve sporcuya destek olmaya devam ediyor.

Başkan Avcı, Altıeylül Kaymakam Dr.Oktay Kaya ile birlikte Altıeylül İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün “Spor ve Yetenek 10’la Gelecek Projesi ”kapsamında düzenlediği malzeme dağıtım törenine katıldı.

Öğrencilerle yakından ilgilenen Hasan Avcı, eğlenceli görüntülerin oluşmasına sebeb oldu.

Açıklamalarda bulunan Başkan Avcı;  Altıeylül Belediyesi olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Spora ve Sporcuya desteğimiz sonuna kadar sürecek’’ ifadelerini kullandı