Ligde yeni bir sayfa açmaya hazırlandıklarını belirten Balıkesirspor Baltok Teknik Direktörü Giray Bulak, Elazığspor maçının dönüm noktası olacağını söyledi. Bulak artık kaybettikleri puanları telafi etme vaktinin geldiğini ifade ederek Elazığ’a 3 puan için gittiklerini belirtti.

TARAFTARIMIZI ÜZDÜK

Balıkesirspor Baltok Teknik Direktörü Giray Bulak Elazığspor maçı öncesinde yaptığı değerlendirmede şunları söyledi;“Maalesef taraftarımızı üzdük. Ama takımımızın genel yapısını, genel oyun anlayışımızı ve bu sonuçları telafi edeceğimizi de biliyoruz. Birkaç sapmamız oldu. Bunu puansal anlamda tamamlamaya çalıştığımızda, bu bize maalesef olumsuz yansıdı. Sıkı bir deplasman var, Elazığspor’la oynayacağız. Elazığspor’un nasıl oynadığını ve kendimizi de biliyoruz. Artık telafi etmeninde zamanı geldi. İnşallah iyi oynayıp  bu maçı kazanacağız. Şuan eksiğimiz yok. Moral motivasyonumuz Eskişehir maçında çok bozulmuştu, Osmanlıspor maçına yansıdı. Ama bunları geçmek durumundayız ve toparlanmak zorundayız. Bu hafta bunların çalışmasını yaptık. İnşallah sahaya olumlu yansıyacak.”

BALKES ÜÇ PUAN İÇİN ELAZIĞ’DA

Balıkesirspor Baltok, TFF 1.Lig'in 4'üncü hafta karşılaşmasında bugün saat 19.30'da Tetiş Yapı Elazığspor ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. Ligin ilk üç haftasında 2 puan toplayarak istediği sonuçları alamayan Balıkesirspor Baltok Elazığspor deplasmanında galibiyetle dönmek istiyor.

Bugünkü karşılaşmayı İzmir Bölgesi'nden Hakan Ceylan yönetecek. Ceylan'ın yardımcılıklarını Habip Tiryaki ve Bersan Duran yapacak. Karşılaşmanın 4. hakemi ise Kadir Sağlam olarak belirlendi.