Burhaniye Belediyesi tarafından organize edilen Ramazan ayının vazgeçilmez eğlenceleri; bugün ve yarın akşam gerçekleşecek etkinliklerle devam edecek. Belediye Gençlik Merkezi, Ramazan şenlikleri kapsamında yetişkinlerin yanı sıra çocuklar için de hazırladığı birbirinden eğlenceli oyun, gösteri ve yarışmalarıyla bu akşam Burhaniyelilerin karşısında olacak. Etkinlikler, Belediye Hizmet Binası önünde saat 22.00’da başlayacak.

‘BİR EVLENME’ YENİDEN SAHNEDE

Geçtiğimiz ay Burhaniye Belediyesi Kent Tiyatrosu (BBKT) tarafından sahnelenen ve Burhaniyeliler tarafından büyük ilgi gören Rus Roman ve oyun yazarı Nikolay Gogol’un ünlü eseri ‘Bir Evlenme’, Ramazan etkinlikleri kapsamında bir kez daha sanatseverlerle buluşacak. Oyun, yarın akşam saat 21.30’da, Reha Yurdakul Kültür Merkezi’nde ücretsiz seyredilebilecek.

KEYİFLİ SAATLER GEÇİRECEKLER

Vatandaşlar, 4-13 Haziran arasında gerçekleşecek Belediye Ramazan Şenlikleri kapsamında; Meddah, Hacivat Karagöz, sihirbaz, Kavuklu Pişekâr ve kukla tiyatrosunun da aralarında bulunduğu farklı birçok gösteri ve şovla keyifli saatler geçirme imkânı bulacak. İHA