Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, çat kapı ev ziyaretlerinde hemşehrileriyle bir araya gelmeye devam ediyor.

Aygören Mahallesi'nde Karesi Kaymakamı Abdulkadir Demir ve Aygören Mahalle Muhtarı Kemal Temiz ile birlikte incelemeler yaparak bölge halkının taleplerini yerinde dinleyen Başkan Yücel Yılmaz, sonrasında ise mahallede ikamet eden Çakır ve Küleğe ailelerini evlerinde ziyaret etti.

“DERTLEŞELİM, SOHBET EDELİM”

Çat kapı ziyaretlerle hemşehrilerinin gönlünde taht kuran Başkan Yücel Yılmaz yaptığı ziyaretlerle talep ve önerileri de yerinde dinliyor. Her zaman vatandaşın yanında olmaya özen gösterdiklerini belirten Yılmaz, “Dertleşelim, sohbet edelim diyerek sizlere geldik” dedi.

‘ORTAK AKIL’ VURGUSU

Karesi ile ilgili atılacak her adımda ‘ortak akıl’ ile hareket ettiklerini söyleyen Başkan Yılmaz, sorunlara çözüm üretmenin tek başına yeterli olmadığını belirterek, “Biz hemşerilerimizin yönetim mekanizmamızın içerisinde aktif olarak yer almalarını istiyoruz” dedi.

“ÖNCELİĞİMİZ GÖNÜLLER KAZANMAK”

‘Katılımcı Belediyecilik’ ilkesiyle toplumun tüm kesimleriyle yakın temas halinde olduklarını dile getiren Başkan Yücel Yılmaz, “Çalınmadık kapı, görüşülmedik tek bir kişi bırakmadan, ilçemiz ile ilgili bütün görüş, öneri ve talepleri almak istiyoruz. Bizim önceliğimiz insanlarımızın gönüllerinde yer kazanmak” ifadelerini kullandı.