Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk´un, TRT Haber ve Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden ortak yayınlanan   2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Meslekî Çalışmalar Programı açılış konuşmasını öğretmenlerle birlikte takip eden İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, daha sonra kurum kültürü ve takım çalışmasına dikkat çeken konuşma yaptı.

BİZLER İÇİN ÇOK DEĞERLİSİNİZ

İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız öğretmenlere yönelik yaptığı konuşmada şunları söyledi:“2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Mesleki Çalışmalar Döneminin ilk gününde Yarış Ortaokulunda siz değerli öğretmen arkadaşlarımla bir arada olduğum için mutluyum. Öncelikle yeni eğitim-öğretim yılında her şeyin gönlünüzce olması dileklerimle 2018-2019 eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bizler için çok önemli ve değerli olduğunuzu bilmenizi istiyorum. Çünkü sahip olduğumuz, olacağımız bütün güzellikler sizin eseriniz. Geçen yıl birlikte çok güzel projelere imza attık. Bu yıl da aynı aşk ve heyecan ile daha da güzel işler başaracağımıza yürekten inanıyorum. Yeter ki kurum kültürünü yakalamayı başaralım.” dedi.

ORHAN AYDIN’A TEŞEKKÜR

İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, yaklaşık bir yıl süre zarfında Yarış Ortaokulu müdürlüğü görevini vekaleten yürüten Altıeylül Ortaokulu Müdürü Orhan Aydın’a da teşekkür ederek: “Yarış Ortaokulu müdürlüğünü teklif ettiğimizde sağlık problemlerine rağmen bizleri kırmayarak bu görevi kabul eden ve verilen bu zor görevi layıkıyla yerine getiren değerli Orhan Aydın müdürümüze teşekkürü bir borç biliyorum.” dedi.İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız ve Yarış Ortaokulu Müdürü Murat Özdemir tarafından Orhan Aydın’a Yarış Ortaokulu öğretmenleri adına çiçek ve plaket takdiminin ardından toplantı sona erdi.