Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Bigadiç Teşkilatı ve Balıkesir milletvekili adayı Adil Çelik ile birlikte İskele Mahallesi’ndeki kahvehaneleri ziyaret etti. Vatandaşlarla sohbet edip “Durmak yok yola devam” diyen milletvekili adayı Adil Çelik, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde destek istedi.

Yeniköy, İskele, Osmanca ve Çaldere Mahallelerinin iftar programlarına katılan; Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu ve Balıkesir milletvekili adayı Adil Çelik vatandaşlarla birlikte ezanı beklediler.

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, iftar öncesi yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Çok Kıymetli Bigadiçli hemşehrilerim, bu yıl beşincisini düzenlediğimiz; birlik, beraberlik ve kardeşlik iftarımıza hoş geldiniz. Mahalle iftarlarımızda her akşam bir mahallemizde iftarlarımızı açıyoruz. Hepinizden Allah razı olsun, sofralarımız her gün dolup dolup taşıyor. Rabbim hep birlikte daha nice Ramazanlar yaşamayı nasip etsin. Ramazan-ı Şerifiniz mübarek olsun. Hepinize Hayırlı iftarlar diliyorum.”

İftarın ardından tüm vatandaşlara; çay, çocuklara da pamuk helva ikram edildi. Ayrıca Bigadiç Belediyesi Ramazan Şenlikleri Ramazan ayı boyunca çeşitli mahallelerde çocuklar için; Hacivat Karagöz gölge oyunu, halk müziği dinletisi, halk oyunu gösterisi, Aşuk ve Maşuk gösterisi, deve oyunu gösterisi, palyaçolar, yüz boyama, çeşitli yarışmalar ve sürpriz gösteriler ile devam edecek.