Başkan Yılmaz, ekibiyle beraber Ramazan Ayı'nda kurduğu gönül sofraları, Karesi Bedesteni, 1.Sakarya Mahallesi'nde Karesi Park'ta birbirinden güzel etkinliklerle halka unutulmaz bir Ramazan ayı yaşatıyor, sokaklarda halkla kuçaklaşıyor. Gündüzleri de Fen İşleri, Park ve Bahçeler müdürlüklerinin çalışmalarını yakından takip ediyor. Başkan Yılmaz, iftar saatinde de mahallelerde kurulan aile iftarlarına katılıp vatandaşlarla sohbet ediyor.
HALK ETKİNLİKLERDE KAYNAŞIYOR
Karesi Bedesten Alanı, Karesi Park, Şehitlik Parkı'nda Hacivat & Karagöz, Kur'an-ı Kerim Tilaveti, Ömer Faruk Özcan & Semazen Ekibi, Ramazan Şekeri gibi bir birinden farklı etkinlikler düzenleniyor, TOKİ Yeni Mahallede 'de her gün gönül sofralarında buluşyoruz.
“On bir ayın sultanı olan Ramazan-ı Şerife ulaşmanın heyecan ve mutluluğunu hep birlikte idrak ediyoruz” diyen Başkan Yılmaz, "Karesi halkının kaynaşması ve birbirine hoşgörü ile yaklaşmasını sağlayacak bir takım etkinlikler düzenliyoruz. İftar sofralarını çadırdan çıkartıp tüm halkımızın yararlanabileceği, komşuluk duygularını pekiştirebileceği mahalle iftarları haline dönüştürdük. Mahalle iftarlarımızın yanı sıra vatandaşlarımızın çarşı merkezde, sahura kadar vakit geçirmelerini sağlayacak sohbet, Kuran-ı Kerim tilaveti gibi birçok program düzenliyoruz” dedi.