Başkan Yardımcısı Yusuf Hocaoğlu ile birlikte CHP İl Başkanı Serkan Sarı’yı makamında ziyaret eden Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz CHP’lilerin de güreşlere destek vermesini istedi. Yılmaz, üç günlük organizasyona başta CHP milletvekili olmak üzere, il yönetimi ve teşkilat mensuplarını güreşlerde görmek istediğini belirtti.

SİZLERİ DE BEKLİYORUZ

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ziyarette Serkan Sarı’yı güreşlere davet ederek şunları söyledi:“Şehrin değeri olan işlerde hep beraber hareket ediyoruz. Kurtdereli Güreşleri de şehrimize değer katan, şehrimizin geleneklerini bir arada yaşatan güzel bir festival. Sizleri, milletvekillerimizi, teşkilatınızı bir arada görmek istiyoruz. Sizin de katılımlarınız Kurtdereli Mehmet Pehlivan Güreşlerini daha zengin hale getirecektir. Zaten her sene olduğu gibi bu sene de destek vermenizi bekliyoruz. “

GÜREŞLERE BİZ DE EŞLİK EDECEĞİZ

CHP İl Başkanı Serkan Sarı da davetten dolayı Yücel Yılmaz’a teşekkür ederek davete icabet edeceklerini bildirdi. Sarı, “Bu davetinizden dolayı teşekkür ediyoruz. Milletvekillerimizle, kadrolarımızla hep birlikte Kurtdereli Mehmet Pehlivan anısına düzenlenen güreşlere biz de eşlik edeceğiz. Ata sporumuzun Balıkesir’de yaşatılması, bu amaçla halkımızın ve vatandaşlarımızın ilgisinin yoğun olması sebebiyle biz de memnuniyetle takip ediyoruz. Eminim bu Pazar günü de keyifli hoş bir müsabaka olacak. Hep birlikte olacağız, davetinize teşekkür ederiz” diye konuştu.