BALIKESİR Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ağırladı. 

Cumartesi günü Ordu Donatım Okulu'nda eğitim öğretim veren Astsubay MYO'daki mezuniyet törenine katılan, ardından Kurtdereli Kapalı Spor Salonu'nda AK Parti İl Danışma Meclisi'nde partililere seslenen ve yine salon önündeki alandaki Balıkesirlilere hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra Balıkesir Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti.

Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı Balıkesir programının son durağında Büyükşehir'e geçen Erdoğan, Belediye binası girişde Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu tarafından karşılandı. 

Erdoğan, beraerindekilerle Büyükşehir Belediye Başkanlığı makamına geçti. Burada Başkan Kafaoğlu ile bir süre görüşen Erdoğan, Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Büyükşehir ziyaretinde ilçe belediye başkanları da hazır bulundu.

Bu arada Başkan Kafaoğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan için hazırlanan özel hediyeleri de takdim etti. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilçe belediye başkanlarının yanı sıra Kafaoğlu Ailesi ile de hatıra fotoğrafları çektirdi. Başkan Kafaoğlu, sosyal medyada ziyaretten fotoğraflar paylaştı. Kafaoğlu paylaşımında şunları yazdı: 

"Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı belediyemizde ağırlamaktan, misafir etmekten mutluluk, gurur ve onur duyduk. Cumhurbaşkanımız torunum Mert ile de yakından ilgilendi."