Berberler ve Kuaförler Odasının Ocak ayı içinde yapılacak Olağan Genel Kurul öncesinde adaylığını açıklayan ilk isim İbrahim Koç oldu. Dün yönetim kurulu olarak belirlediği meslektaşlarıyla birlikte basın toplantısı düzenleyen İbrahim Koç odada değişimin şart olduğunu söyledi.

 

Ekip olarak Ocak ayında yapılacak seçimlere hazır olduklarını belirten İbrahim Koç, hazırladıkları projeler ve etkinliklerle berberler ve kuaförlerin sorunlarına çözüm olacaklarını belirtti. Koç, tüm amaçlarının Berberler ve Kuaförler Odası’nı daha iyi konuma getirmek olduğunu kaydetti.

PROJELERLE GELİYORUZ

Düzenlediği basın toplantısında yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Adayı İbrahim Koç şunları söyledi:

“Ocak ayında yapılacak Berberler ve Kuaförler Odası seçiminde adaylığımı açıklıyorum yönetimimle beraberiz. Biz nasip olurda oda yönetimini aldıktan sonra bu odayı bir üst seviyeye çıkartmamız için meslektaşlarımıza sevdalıyız. Biz bu mesleği seviyoruz birlik beraberlik içinde hep baraber Cenabı Allah’ın izniyle bizim bu çalışmaları daha iyi noktalara getirmemiz için devam edeceğiz. Gerekli projeleri uygulamaya sokacağız. Bu projeleri borşür şeklinde tüm üyelerimize dağıtacağız. Ben ve yönetimim gelirse neler yapabiliriz, bu odayı daha iyi konuma nasıl getirebiliriz. Eksiklerimizi biliyoruz üyelerimizle birlikte odanın içinde tamamen el birliği ile bayan kuaförü erkek berberleri dahil olmak kaydıyla inşallah seminberlerimiz ciddi bir şekilde devam edecek bayan kuaförlerinde, erkek berberleri arasında yarışmalar düzenleyeceğiz. Malzeme olaylarına gelince görüşme yaptığımız yerler var. Üyelerimize daha ucuz şekilde kazandırmaya çalışacağız.

DEĞİŞİM ARTIK ŞART

Oda yapılması gereken çok şeyler var. Berberler ve Kuaförler Odasın da biz hep beraber yönetim olarak tüm üyelerimizle birlikte çalışmayı arzu ediyoruz. Yeni bir yönetim yeni bir değişim artık bu odaya şart. Berberler ve Kuaförlerin bir üst seviyeye çıkması gerekiyor. Ben projelerimi burada açıklamayayım üyelerime ne yapacaklarımı bire bir açıklayayım. Balıkesir olarak artık çıtayı yükseltmemiz lazım. Biz bu mesleğe bu üyelere sevdalıyız. Sevdamız büyük Rabbim cemi cümlemizin yar ve yardımcısı olsun. İnşallah İbrahim Koç gelirse yönetimiyle beraber daha güzel bir çalışma içinde, bütün üyelerimizle birlikte birlik beraberlik içinde bu odada daha güzel şeyler yapacağımıza inanarak yola çıktık. Rabbim utandırmasın.”