Karesi Belediyesi Kuva-yi Milliye Mahallesi’ne çocuklar için 6 yeni park yaparken, mahallesinin toprak ve beton olan yollarını da asfalt dökerek modern hale getirdi. Kuva-yi Milliye Mahallesi’ne bugüne kadar yol ve park yapımı için 3 milyon 500 bin lira yatırım yapıldı.

Kuva-yi Milliye Mahalle Muhtarı Ali Kadir Dereli ile mahallede yapılan çalışmaları inceleyen Başkan Yılmaz, asfalt silindir makinesine binerek çalışmalara iştirak etti. Daha sonra Başkan Yılmaz, mahalleye kazandırılan 6 yeni parkta eğlenen çocukların da eğlencelerine ortak oldu. Başta çocuklar olmak üzere mahalleli Başkan Yılmaz'a çalışmaları ve yatırımları nedeniyle teşekkür etti.

BAŞKAN YILMAZ: HER ŞEY YOLUNDA

Belediye ekiplerinin şehirde; günde ortalama 130 noktada kapsamlı çalışmalar yürüttüğünü dile getiren Başkan Yücel Yılmaz, rutin olarak sürdürdüğü mahalle ziyaretleri kapsamında bölgede çalışan mesai arkadaşlarını ziyaret ederek kolaylıklar dilediğini ifade etti. "Şehrimizde her şey yolunda" diyen Yılmaz, taleplere hızlı bir şekilde cevap verme noktasında yüzde 90'ın üzerinde bir başarı yakaladıklarını kaydederek "Taleplere hızlı bir şekilde cevap vermenin ve ihtiyaçları anında gidermenin gururunu yaşıyoruz. Şehrimizdeki anlık sorunlara en hızlı şekilde çözüm ürettiğimiz gibi kronikleşmiş bütün problemleri de 4 yıl içerisinde çözmeyi hedeflemiştik. Şu an mesai arkadaşlarım yüzde 90'ın üzerinde bir başarıyla ilerliyor. Tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." dedi. İHA