BALIKESİRSPOR BALTOK, Teknik Direktör Can Cangök’ün istifası ile boşalan koltuğa tecrübeli teknik adam Giray Bulak’ı getirdi.

Balkes, Giray Bulak’la sezon sonuna kadar söz keserken, sözleşmesinde herhangi bir tazminat maddesi olmadığı öğrenldi.

Dün akşam saatlerinde kampa katılan Giray Bulak, futbolcularla tanıştı.

Son olarak Adana Demirspor’u çalıştıran ve 12 hafta sonunda istifa eden Giray Bulak, daha öce Trabzonspor, Konyaspor, Sakaryaspor, Antalyaspor, Elazığspor, Denizlispor, Ankaraspor, Sakarayaspor, Manisaspor, Gençlerbirliği, Rizespor, Mersin İdmanyurdu kulüplerini çalıştırdı.

Balıkesirspor Baltok konuyla ile resmi sitesinden yaptığı açıklamada;

Takımımızda Can Cangök’ten boşalan Teknik Direktörlük görevine sezon sonuna kadar Giray Bulak getirilmiştir. Yeni hocamız bugün akşam saatlerinde Antalya kampına katılacak ve yarın sabah gerçekleştirilecek antrenmanda takımımızın başında yer alacaktır.
Giray Bulak hocamıza camiamıza hoş geldin diyor, kırmızı beyaz renklerimiz altında başarılar diliyoruz’’
ifadelerine yer verdi.

 

ANTALYA’DA  KEYİFLER YERİNDE

Öte yandan çalışmalarını tam kadro olarak ilk iki gün Balıkesirspor Baltok altyapı koordinatörü Mesut Dilsöz önderliğinde gerçekleştiren Kırmızı Beyazlı ekipte, futbolcuların son derece hırslı ve  neşeli oluşu gözlerden kaçmadı.

Balıkesirspor Baltok’ta takımla birlikte yönetim kadrosundan Kırmızı Beyazlılar’ın aktif yöneticisi Murat Ustalı bulunuyor.

 

KAPTAN NİZAMETTİN İLE UZLAŞMA SAĞLANDI

Balıkesirspor Baltok’ta bir önemli gelişme yaşandı ve alacaklarından dolayı kulübü TFF’ye şikayet eden kaptan Nizamettin Çalışkan’la uzlaşma sağlandı.

Nizamettin’e alacaklarının bir bölümünün ödendiği ve kendisiyle birlikte şikayette bulunan Abdulkadir Özgen ve Mehmet Boztepe ilede sorunun en kısa zamanda halledileceği öğrenildi.