BALIKESİRSPOR BALTOK, haftalardır camianın uykularını kaçıran FİFA’daki Andre Santos dosyasını kapattı. Kulüp yönetim kurulu dün oyuncunun hesabına 1 Milyon 700 Bin lira tutarındaki parayı yatırdı  ve puan silme riskini ortadan kaldırdı.

Gerekli paranın Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun girişimleri ile sağlandığı ve Balıkesirspor Baltok’un bu sezon FİFA’dan  harhangi bir ceza alma durumunun söz konusu olmadığı açıklandı.

TFF 1.Lig’in 15.Haftasında 15 Aralık Cuma günü sahasında ağırlayacağı Gazişehir Gaziantep maçının hazırlıklarına devam eden Kırmızı Beyazlı ekipte antrenmanların son derece hırslı ve moralli olduğu gözlendi.

Geçtiğimiz haftalarda 3 puanı silinen ve lig sıralamasındaki durumu etkilenen Kırmızı Beyazlılarda Andre Santos dosyasının kapatılması en fazla Teknik Direktör Can Cangök’ü sevindirdi.

Bir hayli keyifli olduğu gözlenen tecrübeli Hoca oyuncularıyla sık sık toplantılar yaparak Gazişehir Gaziantep maçına hazırlıyor.

Öte yandan Play-Off mücadelesi için büyük öneme sahip olan BALIKESİRSPOR BALTOK-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ müsabakasının biletleri satışa çıktı.

Maç saatine kadar satışta olacak olan bilet fiyatları şu şekilde;

KAPALI TRİBÜN 1. Kategori: 50 TL
KAPALI TRİBÜN 2. Kategori: 20 TL
MARATON TRİBÜNÜ: 10 TL
MİSAFİR TRİBÜNÜ: 7.5 TL
KALE ARKASI TRİBÜNÜ: 7.5 TL