Mayıs ayında yapılacak olan TOBB Seçimli Genel Kurulunda, M. Rifat Hisarcıklıoğlu'na destek vermek amacıyla, Balıkesir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Kula, Balıkesir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Kula, Balıkesir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ali Eğinlioğlu,   Gönen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Selvi, Susurluk Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Göçer, Edremit Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Salon, Edremit Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Denizer, Burhaniye Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aysel, Erdek Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Özlem Sarı ve Ayvalık Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Büyükçıvgın, beraberlerindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyarette bulundu.

HİSARCIKLIOĞLU: "BURASI SİZİN KENDİ YERİNİZ"

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, “Burası sizin kendi yeriniz. Allah önümüzdeki dört yıl herkese ağız tadıyla seçildiği bölgeye hizmet etmeyi nasip etsin. Sizler kendi şehrinizin ekonomi liderisiniz. Ben Türkiye’de 365 oda / borsayı gezen ilk TOBB Başkanıyım. Biz hizmeti herkese eşit yapmak zorundayız. Mezhebi, dini, siyasi görüşü ne olursa olsun tüm üyelerimize hizmet etmek zorundayız. Hepimizin farklılıkları var ama farklılıklarımızı dışarıda bırakmalıyız” dedi.

BORSA BAŞKANI KULA: "ÜYELERİNE YILLARDIR HİZMET VEREN BİR BAŞKANIMIZ VAR"

Balıkesir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Kula ise “Seçimlerimizi Balıkesir olarak 18 Nisan’da tamamladık. Tamamladıktan sonra, Balıkesir ve ilçeleri sanayi odaları, ticaret odaları ve ticaret borsaları olmak üzere Başkanımıza tam destek vermek için bu ziyareti gerçekleştiriyoruz. Yıllardır bu camianın büyük beğenisini kazanmış, takdirini kazanmış, teveccühünü kazanmış, üyelerinin yanında olan, üyelere yıllardır hizmet veren Başkanımız var. Biz göreve başladığımızdan bu yana Başkanımızın yanındayız. Desteklemeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.