FAHRİ GÜLER: KAZANIP ÜST SIRALARDAN KOPMAMAK İSTİYORUZ

Karesispor'da hazırlıklar günde çift idmanla devam ederken, açıklamalarda bulunan Karesispor Baş Antrenörü Fahri Güler, ''İki takımında mutlak galibiyet parolasıyla çıkacağı bir karşılaşma olacak. Son iki karşılaşmamızı kazandığımız için moral olarak çok iyi durumdayız. Ama karşımızda da genç ve tehlikeli bir takım olacağının bilincindeyiz. Oyuncularımızla bu seriyi devam ettirmek için elimizden geleni yapıp bu maçı kazanmak istiyoruz, kazanıp üst sıralardan kopmamak tek hedefimiz'' dedi.

AHMET AYAN: İKİ BALIKESİR TAKIMININ MÜCADELESİ KEYİF VERECEK

Karesispor Başkanı Ahmet Ayan da Pazar günü oynanacak maç hakkında açıklamalarda bulundu. Ayan, ''Pazar günü ilimizin iki TBL takımı karşı karşıya gelecek. İki Balıkesir takımının mücadelesi izleyenlere keyif verecektir diye düşünüyorum. Bandırma Kırmızı gençlerden oluşan önemli bir takım, sıralamada biz altıncı onlar yedinci sırada, kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz'' dedi.

AHMET GÜRGEN:ÖNCELİKLE DOSTLUK KAZANSIN

Politika Spor Servisine konuşan Bandırma Kırmızı başantrenörü Ahmet Gürgen, Balıkesir’in iki güzide takımının puan sıralaması ve Play-Off hedefi açısından önemli bir karşılaşmaya çıkacaklarını söyledi.

Ahmet Gürgen açıklamasında  ‘’Öncelikle bizim için önemli olan dostluğun kazanması ve  son derece iyi ilişkilerimiz olan Karesispor’u en iyi şekilde ağırlamaktır.Tabiki kazanmak istiyoruz ama oyuncularımızın kişisel gelişimi sonuçlardan daha önemli.İki takımında grupta puanları aynı bu yüzden Play-Off hedefi içinde karşılaşmanın önem derecesi çok yüksek.Dediğim gibi bizim için oyuncuların kişisel gelişimi daha önemli bu yüzden play-off’a gidip çok daha fazla maç oynamanın hesaplarını yapıyoruz’’diye konuştu.

Ahmet Gürgen ayrıca ’’ Afyon Belediyesi maçında yorgunluğunda etkisiyle beklemediğimiz bir sonuç aldık.Oyuncularımız için kötü bir travma oldu.Bir daha böyle bir tecrübe yaşamak istemiyoruz.Karesispor güçlü bir ekip zor ve çekişmeli bir maç olacak’’ifadelerini kullandı.

Bandırma Kırmızı-Karesispor karşılaşması 10 Aralık Pazar günü saat 18.00'de Bandırma Kara Ali Acar Spor Salonunda oynanacak. Karşılaşmayı Aydın Karaçam, Fatih Güler, Tolga Edis hakem üçlüsü yönetecek.