BAGİAD Başkanı Emrah Bilcanlı ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini ağırlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu duyduğu memnuniyeti dile getirdi. BAGİAD üyelerinin kendileri ve sektörleri hakkında kısaca bilgiler verdiği ziyarette, Başkan Emrah Bilcanlı, “Nisan ayı itibariyle BAGİAD Başkanlığı görevini devraldım. Yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte hız kesmeden faaliyetlerimize devam edeceğiz. Sizlerin de bizler için vereceği her türlü görevde yer alacağımızı bilmenizi isteriz “ dedi.

Genç İş Adamları ile bir araya gelmekten dolayı her zaman mutluluk duyacaklarını dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ise yönetim kurulu üyelerine, büyükşehir belediyesi olarak var olan projelerin yüksek oranda tamamlandığını ve yenileri üzerinde de çalışmaların devam edildiğini aktardı.

Protokol ziyaretleri kapsamında daha sonra İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek’i ziyaret eden yönetim kurulu kendilerini tanıtmasının ardından söz alan Başkan Emrah Bilcanlı, “Balıkesir olarak güvenli ve huzurlu bir ilde yaşamaktan dolayı şanslı olduğumuzu düşünüyoruz. Güvenlik güçlerimizin ülkemizi çok zor şartlar altında korumaya çalıştıklarının da farkındayız. BAGİAD olarak, her zaman emniyet teşkilatımızın yanında olduğumuzu ve işbirliği içerisinde çalışabileceğimizi bilmenizi isterim " dedi.

Ziyaretten ve yönetim kurulu ile tanışmaktan oldukça memnun olduğunu dile getiren Sayın Cengiz Zeybek, Balıkesir’in güvenliği için tüm emniyet birimlerinin bu konuda son derece dikkatli ve titiz bir şekilde çalıştıklarını belirtti.