Altıeylül Belediyesi’nde çalışan 86 memur için Bem-Bir-Sen ile ‘Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi’ imzalandı.
Memurların özlük haklarının iyileştirildiği sözleşme, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ve Bem-Bir-Sen Balıkesir Şube Başkanı D. Cenk Davulcu arasında imzalandı. Altıeylül Belediyesi’nde yapılan sözleşmenin imza töreninde konuşan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı vatandaşlara hizmet noktasında fedakarca çalışan personelin yüksek motivasyon ile iş başında olmaları gerektiğini söyledi.

HAYIRLI OLSUN

Avcı açıklamasında şunları kaydetti:

"Altıeylül Belediyesi olarak vatandaşımıza en iyi hizmeti verme noktasında personellerimiz özveri ile çalışmaya devam etmektedir. 86 memur çalışma arkadaşlarımız var. Bu arkadaşlarımızın motivasyonunu artırmaya yönelik Bem-Bir-Sen ile yapmış olduğumuz Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi personelimiz hayırlı uğurlu olsun.”


DESTEK İÇİN AVCI’YA TEŞEKKÜR

Memur-Sen ve ICLM Uluslararası Emek Hareketi Konfederasyon üyesi Bem-Bir-Sen Balıkesir Şube Başkanı D. Cenk Davulcu imza töreni sonrasında yapmış olduğu açıklamada şunları ifade etti:

"657 Sayılı Devlet Memurları Kanununa göre çalışan personeli kapsayan ‘Sosyal Denge Tazminat Sözleşmesi’ Altıeylül Belediyemiz personeline hayırlı olsun. İmzalanan bu Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi ile tazminat en düşük yüzde 85 olarak belirlendi. Personelimize verdiği destek için Başkanımız Hasan Avcı’ya teşekkür ederim.”