Teknik Direktör Giray Bulak antrenmanda yaptığı açıklamada “1. Etabın ardından oyuncularımıza 3 gün izin verdik.  Şu an çalışma içerisindeyiz. Yeni sezon öncesi hazırlıklarımız 2 Ağustos’a kadar burada devam edecek. 3  hazırlık maçımız var. Birincisi 27 Temmuz’da Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü ile, ikincisi 30 Temmuz’da Bodrumspor'la son olarakta 1 Ağustos’ta Afjet Afyonspor’la oynayıp, TSYD Kupası için 2 Ağustos’ta İzmir’e hareket edeceğiz” dedi.

 

TÜM EKİP, UYUM İÇERİSİNDEYİZ

Çalışmaların istediği şekilde ve doğrultuda gittiğini belirten Bulak, “Oyuncularımın arzuları istekleri oldukça iyi. İyi ilişkiler içerisindeler. Arkadaşlık, takımdaşlık gelişiyor. Bu, sadece oyuncular arasında değil,  hem yöneticilerimizle hem de çalışan personelimizle uyumlu bir çalışma içerisindeyiz” dedi.

 

KİMSEYİ GÖZDEN ÇIKARMADIK

Ekibinde yer alan herkesin her geçen gün yeni şeyler öğrendiklerini belirten Giray Bulak, “İlk etapta aramıza çağırdığımız 12 tane genç çocuğumuz vardı. 5 tanesi bizle beraber, ikinci kampta da çalışmaya devam ediyorlar. Diğerlerini biz sanki gözden çıkartmış gibi bir algı oluşmasın. Onları geliştirme amaçlı, hem başka takımlara verip takip edeceğiz, hem de tekrar aramıza nasıl katarız onun düşüncesi içerisinde olacağız. Buradaki çocuklarımız da eğer başarılı olurlarsa, bizimle devam edecekler. Olmazsa onlar içinde aynı yolu düşüneceğiz. Yani burada olmak demek, işi gördük hallettik anlamı taşımıyor” dedi.

 

HERŞEYİN BAŞI ÇOK ÇALIŞMAK

Her şeyin başı çok çalışmak diyen tecrübeli teknik adam, “Hep söylüyorum, inşallah iyi başlayıp sonunu iyi getiririz ama bu çok çalışmayla alakalı bir şey.  Bu da şunu gösteriyor, çalışkan bir ekibimiz var inşallah iyi şeyler yapacağız diye düşünüyorum” dedi.